تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

شرکت اپل آخرین آیپاد نانو را به طور رسمی منسوخ معرفی کرد.

آخرین آیپاد نانو

کمپانی اپل نسل هفتم آیپاد نانو را به لیست محصولات منسوخ شده اش اضافه کرد و آخرین آیپاد نانو را به طور رسمی منسوخ معرفی کرد.

لیست محصولات منسوخ شده دستگاه هایی را شامل می‌شود که بیش از پنج سال و کمتر از هفت سال است که به روز نشده‌اند. این محصولات پس از عبور از هفت سال، منسوخ به حساب می‌آیند.

محصولات منسوخ شده با دو لِیبل Vintage و Obsolete شناخته می‌شوند و می‌توان لیستی از آن‌ها را در سایت رسمی اپل یافت. بر اساس این گزارش، Vintage محصولاتی هستند که بیش از 5 سال یا کمتر از 7 سال است که دیگر تولید نمی‌شوند؛ Obsolete هم به محصولاتی تلقی می‌شود که بیش از 7 سال است که تولید آن‌ها متوقف شده است.

آخرین آیپاد نانو

 

ipod nano 2015 lineup - شرکت اپل آخرین آیپاد نانو را به طور رسمی منسوخ معرفی کرد.

 

اپل نسخه جدیدی از نسل هفتم iPod nano را در اواسط سال 2015 عرضه کرد و این آخرین آیپاد نانو بود که به بازار آمد. اکنون که دستگاه پنج ساله است، به لیست محصولات منسوخ شده اضافه می‌شود.

اپل اولین آیپاد نانو را در سپتامبر 2005 راه اندازی کرد. این دستگاه در طول عمر خود، چندین بار مجددا طراحی شد و تغییر شکل داد. اولین مدل آیپاد نانو از لحاظ طراحی شبیه به آیپاد استاندارد بود، اما کمی باریک تر بود و راحت تر در درون جیب قرار می‌گرفت.

در اکتبر 2020 نسل هفتم آیپاد نانو که مدل نهایی بود معرفی شد. این آیپاد از یک نمایشگر چند لمسی به سبک آیپاد تاچ و یک دکمه Home برخوردار بود. خطوط تولید نانو و لمسی به قدری شبیه بودند که اپل در نهایت آیپاد نانو را از بین برد.

اپل در سال 2015 نسل هفتم آیپاد نانو را به روز کرد تا رنگ های جدیدی به آن اضافه کند، اما این طراحی به همان شکل باقی ماند. آیپاد نانو همراه با تغییر آیپاد در اواسط سال 2017 متوقف شد و آیپاد تاچ به عنوان تنها iPod اپل باقی ماند.

علاوه بر نسل هفتم آیپاد نانو، نسل پنجم آیپاد تاچ که در ابتدا در 11 اکتبر 2012 منتشر شد، به لیست منسوخ اضافه شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.