تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

آموزش انتقال پیام‌های واتس‌اپ به گوشی جدید

انتقال پیام‌های واتس‌اپ

انتقال اطلاعات از گوشی قدیمی به گوشی جدید همواره دغدغه‌ای است که ذهن کاربران گوشی‌های هوشمند را به خود درگیر می‌کند. در این مطلب قصد داریم تا با شما نحوهی انتقال پیام‌های اپلیکیشن واتس‌اپ را از گوشی قدیمی به گوشی جدید مرور کنیم.

به منظور انتقال پیام‌های اپلیکیشن واتس‌اپ به گوشی جدید می‌توانیم از نرم‌افزار کاربردی iMyFone iTransor for WhatsApp استفاده کنیم. این برنامه کاربردی امکان انتقال اطلاعات واتس‌اپ را به آسانی برای کاربر فراهم می‌کند و همچنین در تمامی گوشی‌های هوشمند قابل اجراست. پشتیبانی نرم‌افزار iMyFone iTransor for WhatsApp از سیستم عامل اندروید و iOS این امکان را به کاربر می‌دهد تا در صورت نیاز اطلاعات را از گوشی‌ای با سیستم عامل اندروید به گوشی دیگری با سیستم عامل iOS یا بالعکس منتقل کند. همچنین کاربر برای انتقال اطلاعات از دو گوشی که سیستم عامل یکسانی دارند نیز کار آسانی پیش رو دارد.

اپلیکیشن مورد بحث به سادگی امکان تهیه بک‌آپ را نیز از اطلاعات مورد نیاز به کاربر خود ارائه می‌کند. از نظر ما بزرگترین مزیت نرم‌افزار iMyFone iTransor for WhatsApp نسبت به دیگر برنامه‌ها محیط کاربری و کارایی ساده و روانی است که دارد و می‌توان گفت انتقال داده‌های اپلیکیشن واتس‌اپ خود را تنها با یک کلیک انجام خواهید داد.

همچنین بخوانید:

استفاده‌ی همزمان از دو اکانت واتس‌اپ روی یک گوشی موبایل

پس از نصب و اجرای اپلیکیشن iMyFone iTransor for WhatsApp مراحل زیر را همان طور که در عکس‌ها اشاره شده انجام دهید:

  • از طریق کابل USB تلفن‌همراه خود را کامپیوتر متصل کنید.

pic1.png.pagespeed.ce .lIAfAYCO8v 1 300x190 - آموزش انتقال پیام‌های واتس‌اپ به گوشی جدید

  • پس از شناسایی گوشی بر روی گزینه Transfer کلیک کنید.

xpic2 1.png.pagespeed.gpjpjwpjwsjsrjrprwricpmd.ic .Uokds06vMe 300x190 - آموزش انتقال پیام‌های واتس‌اپ به گوشی جدید

  • منتظر بمانید تا عملیات انتقال داده‌ها به طور کامل به پایان برسد و سپس بر روی گزینه Done کلیک کنید تا گوشی شما دوباره راه‌اندازی شود. پس از انجام این مراحل پیام‌های واتس‌اپ شما روی گوشی جدید در اختیارتان خواهد بود.

pic3.png.pagespeed.ce .BO9QY6Ldoy 300x190 - آموزش انتقال پیام‌های واتس‌اپ به گوشی جدید

باید این نکته را یادآور شد که از طریق اپلیکیشن iMyFone iTransor for WhatsApp علاوه بر پیام‌های ذخیره شده در واتس‌اپ قادر خواهید بود انواع دیگر اطلاعات مانند عکس، فیلم، فایل و… را نیز به گوشی جدید خود منتقل کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.