تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

آموزش خارج شدن از بلاک اینستاگرام

خروج از بلاک اینستاگرام

حساب کاربرانی که قوانین اینستاگرام را رعایت نکنند توسط این اپلیکیشن بلاک می‌شود. به این ترتیب و به عنوان مجازات کاربر از انجام برخی کارها مانند کامنت گذاشتن، لایک کردن، فالو کردن و… منع می‌شود. بلاک‌اکشن معمول و رایجی که این برنامه برای کاربران متخلف خود اعمال می‌کند، بلاک موقت است. در این مطلب سعی داریم تا به شما آموزش دهیم که در صورت اعمال بلاک‌ موقت حساب کاربری شما توسط اینستاگرام، برای خروج از این مشکل چه کارهایی باید انجام داد.

علت بلاک شدن یک حساب کاربری توسط اینستاگرام

اینستاگرام هیچ‌وقت به کاربران خود تذکر و علتی برای مسدود کردن حساب کاربری آن‌ها نمی‌دهد. برخی از کاربران این شبکه اجتماعی به دنبال بالا رفتن و رشد سریع در این برنامه هستند. به این ترتیب با دنبال کردن بیش از حد افراد و یا کامنت گذاشتن‌های بیش از حد در یک محدوده زمانی مشخص سعی در انجام این کار دارند. از نظر اینستاگرام این نوع استفاده از اپلیکیشن سوءاستفاده بوده و این کاربران متخلف شناخته می‌شوند. به این ترتیب حساب کاربری فرد خاطی به طور موقت مسدود می‌شود. مشاهده پیغام Action Blocked توسط کاربر به معنای عدم رعایت قوانین اینستاگرام و محدودیت در انجام برخی کارها در این اپلیکیشن می‌باشد. باید توجه داشت که شناسایی فرد متخلف در اینستاگرام به خودکار انجام می‌شود و گاهی اوقات ممکن است تا کاربر به دلیل اشتباهی جزئی و یا سهوی و غیرعمد توسط نرم‌افزار بلاک شود.

1 2 300x234 - آموزش خارج شدن از بلاک اینستاگرام

دلایل عمده مسدود شدن حساب کاربری

 • ارسال بیشتر از حد مجاز و پشت سر هم پست، از یک حساب کاربری
 • کامنت بیش از اندازه هشتگ زیر پست‌های دیگر کاربران
 • شکایت کاربران دیگر
 • ورود به حساب کاربری توسط دستگاه‌های مختلف و یا ورود از یک آدرسIP
 • به اشتراک‌گذاری محتوای نامناسب

همان‌طور که اشاره شد اینستاگرام دلایل بالا را براساس الگوریتم‌های تعریف شده‌ی خود برای حساب کاربری مورد نظر بررسی می‌کند و در صورت تخلف آن را مسدود خواهد کرد.

بررسی راه‌های خروج از بلاک ایستاگرام

 • آسان‌ترین راه نصب مجدد اپلیکیشن اینستاگرام است. اگر شما در بلاک موقت اینستاگرام باشید با نصب مجدد، اطلاعات جمع‌آوری شده علیه حساب کاربری شما حذف می‌شود و به احتمال فراوان از بلاک خارج خواهید شد.
 • امکان بلاک آدرس و IP دستگاه شما توسط اینستاگرام نیز وجود دارد. در این صورت می‌توانید با تغییر نحوه‌ی دریافت اینترنت خود از وای‌فای به اینترنت دیتا از بلاک خارج شوید.
 • زمانی که خطای Comment Blocked برای شما نشان داده می‌شود با انتخاب گزینه Tell us حتی اگر مرتکب تخلفی شده‌اید، اینستاگرام متوجه خواهد شد که شما ربات نیستید و امکان خروج از بلاک برایتان وجود دارد.

2 1 300x212 - آموزش خارج شدن از بلاک اینستاگرام

 • با پیوند حساب کاربری اینستاگرام خود به Facebook ثابت خواهید کرد که شما ربات نیستید. به این ترتیب احتمال خروج شما از بلاک وجود خواهد داشت.
 • 3 1024x576 1 300x169 - آموزش خارج شدن از بلاک اینستاگرام
 • در صورتی که از هیچ یک از روش‌های بالا جواب نگرفتید، بهتر است 48 ساعتی را به خود و حساب کاربری خود استراحت دهید و هیچ فعالیتی در اینستاگرام نداشته باشید.

چگونه حساب اینستاگرام خود را به طور موقت غیر‌فعال کنیم؟

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.