تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آموزش نحوه اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

در جامعه امروز و با افزایش جنبه‌های مختلف فناوری در زندگی روزمره ما، استفاده از پیام‌رسان‌ها از جمله واتساپ تلگرام مسنچر و … به منظور برقراری ارتباط با دیگران اجتناب‌ناپذیر شده است. به کارگیری این پیام‌رسان‌ها در محدوده استفاده فردی بسیار ساده است اما با افزایش تعداد اعضای آن‌ها، همانند ایجاد گروه‌ها و سوپر گروه‌ها، مدیریت و به کارگیری آن‌ها پیچیده‌تر می‌شود. برای اینکه بتوانید از تمامی امکانات این پیام‌رسان‌ها به بهترین شکل استفاده کنید باید نحوه استفاده از آن‌ها را به درستی و کامل آموزش ببینید.یکی از پر طرفدارترین پیام‌رسان‌ ها تلگرام است و در حال حاضر استفاده از آن و امکاناتی که برای کاربرانش فراهم آورده توسعه فراوانی پیدا کرده است.

این پیام ‌رسان‌ علاوه بر ایجاد ارتباطات فردی، امکان ایجاد ارتباطات گروهی و جمعی را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده‌ است. هر کاربر می‌تواند با ایجاد گرو‌های مختلف و عضو کردن چندین نفر در آن‌ها، حجم عظیمی از اطلاعات را در بین افراد به اشتراک بگذارد.

در این بین مسئله‌ای که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، مدیریت و کنترل این گروه‌ها و تقسیم وظایف در بین بانیان آن گروه است. هر گروه تلگرامی می‌تواند دارای یک ادمین (مدیر اصلی) و چندین مدیر گروه باشد که البته این ویژگی در نسخه جدید آن اضافه شده است و برای بهره‌گیری از آن باید نسخه جدید تلگرام را دانلود کنید. مدیران جدید تمام اختیارات مدیر اصلی را دارا بوده و می‌توانند گروه را همانند او مدیریت کنند. زمانی که تعداد کاربران گروه بالا می‌رود، برای کنترل بهتر و بیشتر گروه، اضافه کردن مدیران جدید امری الزامی است.

مراحل آموزش تصویری اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام با قابلیت اضافه کردن مدیر جدید

ابتدا تلگرام را روی دستگاه هوشمند خود اجرا کنید. گروه مورد نظر را انتخاب کنید. برای ایجاد تغییرات روی گروه نام آن را با انگشتان خود لمس کنید. با انجام این کار و با توجه به شکل می‌توانید به بخش تنظیمات گروه دسترسی پیدا کنید.

آموزش نحوه اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام
 

آموزش نحوه اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

آموزش نشانه‌های هک شدن تلگرام و نحوه‌ی جلوگیری از آن

با انتخاب بخش تنظیمات به بخش administors مراجعه کنید. در این بخش شما می‌توانید بر روی ادمین‌ها مدیریت داشته باشید.

آموزش نحوه اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام
 

پس از ورود به بخش administors گزینه add administors را انتخاب کنید. با انجام این کار فهرست ادمین‌ها نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید بر روی آن‌ها مدیریت داشته و آن‌ها را تغییر دهید.

با فعال‌ کردن گزینه add new admins، می‌توانید ادمین یا مدیر مورد نظر خود را به گروه اضافه کنید، نکته قابل توجه این است که مدیر جدید اضافه شده، با وجود اینکه از تمامی اختیارات شما بهره‌مند است، نمی‌تواند شما را از گروه حذف کند.

آموزش نحوه اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

آموزش نحوه اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

آموزش نحوه اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

پس از انجام مراحل گفته شده با انتخاب گزینه تایید برای انجام این مراحل، مدیر جدید به گروه اضافه می‌شود.

 

آموزش گام به گام حذف حساب کاربری تلگرام به صورت کامل

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.