تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آنر در پی رونمایی از آنر X10 مکس و آنر X10 پرو در آینده‌ای نزدیک

آنر X10 مکس و آنر X10 پرو

آنر در نظر دارد تا سبد فروش X10 خود را در بازار داخلی گسترش دهد. طبق اخبار فاش شده‌ی جدید، این برند قصد دارد آنر X10 مکس و آنر X10 پرو را معرفی کند، اما به دلیل مشکلاتی در عرضه، به طور هم‌زمان این اتفاق نمی‌افتد.

ظاهراً آنر X10 مکس، قرار بود با چیپست Dimension 1000+ به بازار عرضه شود، اما به دلیل کمبود تراشه، مجبور است آن را با چیپست Dimension 800 راه اندازی کند.

یکی دیگر از عکس‌های فاش شده از این شرکت، تفاوت بین اندازه‌ی صفحه نمایش را نشان می‌دهد. X10 مکس دارای نمایشگر مورب ۷.۰۹ اینچی است که آن را به یکی از بزرگترین گوشی‌های هوشمند امروزی تبدیل می‌کند.

گفته می‌شود X10 پرو از اندازه‌ای معقول برخوردار است و ما فکر می‌کنیم این به معنای صفحه نمایش ۶.۶۳ اینچی با کیفیت Full HD می‌باشد. هنوز تاریخ رونمایی برای هیچ‌کدام از این دستگاه‌ها اعلام نشده است، اما انتظار داریم در روزهای بعدی اخبار بیشتری راجع به این اسمارت‌فون‌ها بشنویم.

جدیدترین اعضای خانواده آنر پلی، یعنی پلی پرو 4 و پلی 4 اخیرا برای بازار چین رونمایی شدند.

در تولید گوشی‌های هوشمند خانواده پلی همواره صرفه اقتصادی کاربران خود را در نظر گرفته است. دستگاه‌هایی که کانفیگ و مشخصات کاملا قابل قبول و خوبی در ازای قیمتی که برایشان پرداخت می‌شود به دنبال دارند.

پیش از این، وعده‌ی استفاده از حسگر فروسرخ را در یکی از گوشی‌های خانواده پلی داده بود. بر این اساس در مدل آنر پلی 4 پرو از این ویژگی که توانایی سنجش دما را دارد استفاده کرده است. این دو گوشی تازه وارد از طراحی مدرن و جذابی بهره می‌برند.

آنر پلی 4 پرو و آنر پلی 4 به طور رسمی رونمایی شدند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.