تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آنر واچ GS Pro وارد بازار شد

آنر واچ GS Pro

آنر واچ GS Pro اولین ساعت هوشمند آنر است که دارای باتری با دوام بالاست. این ساعت هوشمند در اوایل سپتامبر معرفی شد و این گجت امروز به طور رسمی به فروش می‌رسد. قیمت این دستگاه 250 یورو/250 پوند است و در پنج کشور اروپایی قادر به تهیه اسمارت واچ جدید آنر هستند.

 

آنر واچ GS پرو

 

آنر واچ GS Pro هم اکنون در بازارهای انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا قابل خریداری است. طرفداران این محصول در انگلیس با پرداخت قیمت تمام شده این ساعت هوشمند، آنر Magic Earbuds را به رنگ دلخواه خود و همچنین یک هدفون بلوتوث قرمز و یک مودم آنر Router 3 دریافت خواهند کرد. اگر این محصولات به طور جداگانه خریداری شود، قیمتشان چیزی در حدود 499 پوند خواهد شد.

در آلمان شرایط کمی متفاوت است. آنر واچ GS Pro با قیمت کامل به فروش می رسد و شما می توانید یکی از پنج هدیه احتمالی را انتخاب کنید، از جمله هدفون آنر Sport Pro و آنر Band 5.

در فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا 20٪ تخفیف برای این گجت و برای دو روز در نظر گرفته شده است و قیمت 199 باید پرداخته شود.

 

 

 

آنر واچ GS Pro در حال حاضر با رنگ مشکی ذغالی و سفید در دسترس است، اما این برند قول دو گزینه دیگر یعنی آبی و خاکستری را هم در ماه اکتبر داده است. تفاوت بین دو این دو نسخه اول و نسخه های آینده در طراحی بند Camo و همچنین رنگ های کاملاً تازه اسمارت واچ جدید آنر است.

این دو رنگ جدید با تکنیک Dope Dyeing که سازگار با محیط زیست است و در عین حال رنگ پر جنب و جوش تری دارد و مقاومت در برابر سایش را افزایش می دهد، طاحی شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.