تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

آیفون 13 یا 14 ممکن است یک گوشی تاشو باشد

آیفون 13 یا 14

با توجه به اینکه سامسونگ سومین گوشی تاشو خود یعنی گلکسی فولد ۲ را در دست ساخت دارد، منطقی است که با این سوال رو به رو شویم که آیا اپل در برنامه‌های خود قصد ساخت گوشی تاشو را دارد یا خیر. ممکن است جواب بله باشد!

طبق گفته جان پروسر، یک ناشر با سابقه خوب، اپل در واقع یک آیفون تاشو را تولید خواهد کرد. در پاسخ به توییتی که از او خواسته بودند اگر شرکت قصد ساخت یک گوشی تاشو را دارد، دو بار چشمک بزند و او نیز دو بار چشمک زده است. اما این نکته را نیز یادآور شده که این گوشی با چنین مشخصاتی در امسال معرفی نخواهد شد.

ما همه نوع اخبار و شایعات راجع به محدوده آیفون 12 مشاهده کرده‌ایم و هیچ علامتی مبنی بر اینکه هیچ یک از این مدل‌ دستگاه‌ها قابل تاشو هستند، وجود ندارد.

این واقعیت که اپل در حال کار بر روی چنین دستگاهی است نیز  تعجب آور نیست. قبلاً هم نکاتی در مورد تاشو بودن آیفون‌ها وجود داشته است.

بیشتر نکات قبلی در مورد چنین دستگاهی، به ثبت اختراع رسیده است و قطعا اپل این ایده را در نظر گرفته است. همانطور که پروسر اکنون بیان می کند، واقعاً آن را عملی نکرده است.

اگر یک آیفون تاشو واقعاً در کار باشد، ممکن است این دستگاه خیلی زود رونمایی شود. بنابراین شاید آیفون 13 در سال آینده یا آیفون 14 سال بعد از آن از این واقعیت پرده بردارند. گرچه اکنون فقط در حد حدس و گمان است.

اپل هیچ‌گاه تمایلی به استفاده از فناوری کامل نشده نداشته است. بنابراین ممکن است تا تکامل این فناوری انتظار ساخت چنین دستگاهی از شرکت اپل اشتباه باشد. در هر صورت امیدواریم که در مورد گوشی تاشو آیفون در آینده خبر‌های بیشتری بشنویم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.