تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آیپد پرو 12.9 اینچی اپل با فناوری مینی LED اوایل سال 2021 رونمایی خواهد شد

آیپد پرو 12.9 اینچی اپل

گزارش های به دست آمده از منابع موثق نشان میدهد آیپد پرو 12.9 اینچی اپل با نمایشگری مینی LED جدید به بازار معرفی خواهد شد. اپل پیشرفت های تازه ای را در این زمینه داشته که میتواند تجربه جذاب و قابل قبولی را برای کاربر در پی داشته باشد. به این ترتیب باعث میشود افراد حرفه ای و خلاق از سطح بالاتر روشنایی و دقت رنگ پیشرفته فناوری نمایشگر راضی باشند. البته باید بدانید که iPad Pro 12.9 امسال به بازار نخواهد آمد.

گزارش جدید DigiTimes درباره Osram Opto Semiconductors میباشد.  بر اساس نظر برخی کارشناسان این شرکت، دومین تامین کننده تراشه های مینی LED شرکت اپل در کنار Epistar است. بر این اساس حمل و نقل تراشه های مینی LED امسال انجام نمیشود و در سال 2021 اتفاق می افتد. به همین خاطر آیپد پرو 12.9 اینچی اپل ، احتمالا اوایل سال 2021 وارد بازار خواهد شد. علاقه مندان به محصولات اپل چاره ای جز صبر کردن برای دسترسی به جدیدترن و بزگترین دستگاه این شرکت ندارند.

آیپد پرو 12.9 اینچی اپل

در گزارش ارائه شده اما هیچ خبری از آیپد پرو 11 اینچی و ارتقا با نمایشگر مینی LED وجود ندارد. به نظر میرسد اپل قصد دارد این نمایشگر را در آینده ارتقا دهد اما هنوز به طور رسمی تایید نشده است. به نظر میرسد بعد از iPad Pro 12.9 شرکت اپل MacBook ارتقا یافته و گران قیمت خود را راهی بازار خواهد کرد. پیش بینی میشود این محصول نیز اوایل 2021 به بازار بیاید. به این ترتیب میتواند اولین باری باشد که اپل تراشه های مبتنی بر ARM خود را در دستگاه های جدید قرار میدهد.

همان طور که گفتیم آیپد پرو 12.9 اپل از فناوری mini-LED استفاده خواهد کرد. این شرکت پس از نمایشگرهای مینی LED به احتمال فراوان به سراغ فناوری میکرو LED خواهد رفت. البته این اتفاق ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد. به گفته برخی کارشناسان حداقل سه سال زمان بخواهد. همچنین پیش بینی میشود اولین محصول اپل با فناوری microLED احتمالا اپل واچ خواهد بود. به هر ترتیب باید منتظر روزهای آتی و خبرهای بیشتر در این زمینه باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.