تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

احتمال استفاده از نمایشگر شرکتی دیگر در گلکسی M41 سامسونگ

گلکسی M41 سامسونگ

سامسونگ دیسپلی یکی از شرکت‌های زیر مجموعه سامسونگ است که وظیفه‌ی فراهم کردن پنل‌های این شرکت را بر عهده دارد. صفحه نمایش برخی محصولات مانند گوشی‌های هوشمند گلکسی ، اسمارت واچ و تبلت را سامسونگ دیسپلی تامین می کند.

علاوه بر خود سامسونگ، شرکت اپل هم برای تامین صفحات نمایش خود از این شرکت استفاده می‌کند. اکنون شرکت سامسونگ به دنبال تولید نمایشگرهای آمولد از تولید کنندگان خارجی است.

طبق گفته‌ی افراد خودی در شرکت سامسونگ، اولین گوشی برای استفاده از پنل‌های نمایشگر‌ غیر سامسونگ، گلکسی M41 خواهد بود. علاوه بر این گفته شده كه سامسونگ قبلاً شرکت China Star Optoelectronics Technology (CSOT) را كه متعلق به TCL می‌باشد، انتخاب كرده است.

با این حال، سامسونگ در نظر داشت که شرکت BOE را به عنوان یک خط تامین جایگزین بالقوه، حتی شاید به عنوان منبع صفحه نمایش در پرچم‌داران آینده مانند گلکسی S21، مورد بررسی قرار دهد و این اتفاق به دلیل نارضایتی سامسونگ نیفتاد.

سامسونگ در تامین نمایشگر گلکسی S30 قصد همکاری با BOE را داشت

CSOT همچنین به عنوان تامین کننده‌ی نمایشگرهای مربوط به گوشی‌های Mi 10 شیائومی و Edge موتورولا انتخاب شده است.

به همین ترتیب، سامسونگ این حق را دارد که متناسب با نیازها و قیمت، سازنده‌ی قطعاتش را انتخاب کند.  مثال این حرف، استفاده از پردازنده‌های اگزینوس است که همیشه مورد انتخاب سامسونگ نیستند.

در اوایل سال جاری، اولین رندرهای گلکسی M41 ظاهر شدند که یک صفحه نمایش مسطح و دوربین سوراخ پانچ با حسگر اثر انگشت در پشت را نشان می‌دهد. اطلاعات جدید دیگری از این محصول در دسترس نیست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.