تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

استفاده‌ی همزمان از دو اکانت واتس‌اپ روی یک گوشی موبایل

استفاده‌ی همزمان از دو اکانت واتس‌اپ

استفاده از دو پیام‌رسان واتس‌اپ، تلگرام و یا فیس‌بوک با شماره سیم‌کارت‌های متفاوت احتمالا دغدغه‌ی بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند است که بیش از یک سیم‌کارت دارند و می‌خواهند با هر دو شماره از واتس‌اپ یا بقیه‌ی اپلیکشن‌های پیام‌رسان استفاده کنند.اکثر برند های تولید کننده گوشی های هوشمند مثل سامسونگ، هوآوی، ایسوس، شیائومی، اوپو، ویوو و آنر این امکان را در بخش تنظیمات به کاربر خود می دهد که در صورت نیاز از آن بهره ببرد.
در گوشی های سامسونگ با مراجعه به بخش تنظیمات و انتخاب گزینه advanced features و سپس انتخاب گزینه dual messenger و بعد اپلیکیشن مورد نظر خود مانند واتس‌اپ می‌توان از این امکان بهره برد.
WhatsApp Image 2020 05 29 at 5.53.36 PM 152x300 - استفاده‌ی همزمان از دو اکانت واتس‌اپ روی یک گوشی موبایلWhatsApp Image 2020 05 29 at 5.41.11 PM 152x300 - استفاده‌ی همزمان از دو اکانت واتس‌اپ روی یک گوشی موبایل

WhatsApp Image 2020 05 29 at 5.41.01 PM 155x300 - استفاده‌ی همزمان از دو اکانت واتس‌اپ روی یک گوشی موبایل

 

آیکونی جداگانه پس از فعال کردن این قابلیت چند لحظه پس از تکمیل فرایند روی صفحه اپلیکیشن‌های گوشی خود مشاهده می‌کنید که با علامتی نارنجی رنگ واتس‌اپ جدید را از واتس‌اپ قبلی تفکیک می‌کند.

photo 2020 06 02 14 34 03 - استفاده‌ی همزمان از دو اکانت واتس‌اپ روی یک گوشی موبایل

این گونه کاربر به راحتی قادر خواهد بود به مخاطبین مختلف با شماره سیم‌کارت‌های مختلف پیام ارسال کند و ارتباط بگیرد.
برای فعال‌سازی این قابلیت در گوشی‌های مختلف، با توجه به تفاوت منوی تنظیمات هر گوشی با گوشی دیگر باید دنبال گزینه ی مورد نظر بود. برای مثال در گوشی‌های هواوی و آنر apps twin، گوشی‌های شیائومی Dual Apps، گوشی‌های اوپو و ویوو app clone و در گوشی های ایسوس twin apps گزینه مورد نظر برای فعال‌سازی این قابلیت است.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.