تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

افزایش عمر باتری گلکسی اس ۲۱ با اگزینوس ۲۱۰۰ سامسونگ

گلکسی اس ۲۱ سامسونگ با پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰ حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد عمر باتری بیشتری دارد

اخیرا یکی از مدیران ارشد سامسونگ از رونمایی گوشی های پرچمدار سری Galaxy S21 در ماه ژانویه 2021 خبر داد، اما تاریخ دقیق این رویداد را اعلام نکرد، اما انتظار داریم 14 ژانویه روز رونمایی رسمی از این اسمارت فون ها باشد. هرچه به زمان رونمایی نزدیک تر میشویم اخبار بیشتری از این دستگاه ها به گوش میرسد، اخیرا سامسونگ در یک تیزر رسمی در کانال یوتیوب خود به معرفی گلکسی S21 پرداخت، همچنین تصاویر و مشخصات این خانواده پرچمدار در روزهای گذشته در فضای مجازی منتشر شده است. به تازگی خبر می رسد گلکسی اس ۲۱ با پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰ سامسونگ با افزایش عمر باتری نسبت به مدل نسل قبلی همراه است.

افزایش عمر باتری 25 تا 30 درصدی گلکسی اس ۲۱ با اگزینوس ۲۱۰۰۰

گلکسی اس ۲۱ عمر باتری
Galaxy S21

یکی از کاربران توییتر به نام TheGalox ادعا میکند که گوشی گلکسی اس ۲۱ سامسونگ با پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰ نسبت به گلکسی اس ۲۰ سامسونگ با اگزینوس ۹۹۰ حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد عمر باتری بیشتری دارد. او در ادامه نیز میگوید Galaxy S21 مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ نیز نسبت به Galaxy S20 با اسنپدراگون ۸۶۵ با افزایش عمر باتری ۱۵ درصدی همراه خواهد بود.

سامسونگ گوشی های پرچمدار سری Galaxy S و Galaxy Note خود را درسال های گذشته با در دو نسخه و با دو پردازنده متفاوت تولید میکند. بازار کشورهایی مانند امریکا و چین پرچمداران سامسونگ را با پردازنده های اسنپدراگون شرکت کوالکام دریافت میکنند و تقریبا بقیه کشورهای دنیا به گوشی های با پردازنده اگزینوس دسترسی دارند. نسخه های با تراشه اگزینوس نسبت به نسخه های اسنپدراگون به دلیل مسائل حرارتی معمولا از عمر باتری پایین تری برخوردار بوده اند. به هرحال باید دید Galaxy S21 با پردازنده های Exynos 2100 و Snapdragon 888 در عمل چگونه ظاهر میشود.

باید این نکته را نیز یادآور شد که افزایش عمر باتری گلکسی اس ۲۱ نسبت به گلکسی اس ۲۰ علاوه بر عملکرد پردازنده های اگزینوس و اسنپدراگون به استفاده از باتری 4000 میلی آمپر ساعتی نیز مربوط است که نسبت به مدل مشابه نسل قبل از ظرفیت بالاتری بهره میبرد. با تیک ست همراه باشید تا از بروزترین جزئیات گوشی های پرچمدار جدید سامسونگ با خبر شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.