تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

اندروید 10 پایدار برای عرضه به وان ‌پلاس 5 و 5T در آخرین مراحل است

خبر های خوش برای مشتریان قدیمی وان پلاس

خبر خوب برای دارندگان گوشی‌های تقریبا قدیمی وان ‌پلاس 5 و 5T، دریافت اندروید 10 پایدار برای عرضه به وان ‌پلاس 5 و 5T طی هفته‌های آتیست. این دو مدل دستگاه در سال 2017 با سیستم‌ عامل اندروید 7.1 نوقا معرفی شدند و حالا از طریق کاربری به نام G_Ranjan_lenka_jAWE در فروم شرکت، خبر این بروزرسانی به بیرون درز کرده است. هرچند که برخی از کاربران این موضوع را تکذیب کرده‌اند و مشخص است که این بروزرسانی فعلا بسیار محدود عرضه شده است، ولی در روزهای آینده اخبار بیشتری در تیک ست خواهیم شنید.
اندروید 10 پایدار برای عرضه به وان ‌پلاس 5 و 5T شامل اضافه شدن تمام قابلیت‌های عمومی سیستم عامل اندروید 10 گوگل مثل کنترل‌های بیشتر روی داده‌های مکانی برای امنیت بیشتر، ژست‌های حرکتی تمام‌ صفحه می‌باشد و بقیه موارد اضافه شده به دستگاه امکاناتی است که خود شرکت وان ‌پلاس برای دستگاه تعبیه کرده‌است و شامل تغییر کامل رابط کاربری و طراحی مجدد اکسیژن OS و اپلیکیشن Messages که با یک یا چندین کلید واژه، پیام‌های اسپم را شناسایی و حذف می‌کند.
اندروید 10 پایدار برای عرضه به وان ‌پلاس 5 و 5T
این بروزرسانی همچنین بهبودهایی را در قسمت دوربین و لرزش‌گیر دستگاه دارد و باعث بهتر شدن عملکرد کلی لنز می‌شود. همچنین یک بخش به اسم Game Space که در آپدیت وجود دارد هرچند طبق خبرهای موجود، این بخش در آینده از طریق پلی استور گوگل، بروزرسانی‌های بعدی را دریافت خواهد کرد.

ساعت هوشمند وان‌پلاس در راه است!

به احتمال فراوان اندروید 10 پایدار برای عرضه به وان ‌پلاس 5 و 5T آخرین بروزرسانی این دو دستگاه می‌باشد. هرچند که هیچ‌کدام از این موارد، حتی بروزرسانی قریب الوقوع اندروید 10 برای این دو مدل توسط شرکت وان ‌پلاس تایید نشده است، در هر صورت حجم این بروزرسانی تقریبا 2 گیگابایت می‌باشد و برای اطلاع از این آپدیت باید از چند هفته دیگر بخش بروزرسانی سیستم عامل دستگاه را بیشتر از گذشته چک کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.