تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

اندروید 10 پایدار در آخرین مراحل برای عرضه به وان‌پلاس 5 و 5T

خبر های خوش برای مشتریان قدیمی وان پلاس

خبر خوب برای دارندگان گوشی‌های تقریبا قدیمی وان‌پلاس 5 و 5T، دریافت بروزرسانی پایدار اندروید 10 طی هفته‌های آتی است. این دو مدل دستگاه در سال 2017 با سیستم‌عامل اندروید 7.1 نوقا معرفی شدند و حالا از طریق کاربری به نام G_Ranjan_lenka_jAWE در فروم شرکت، خبر این بروزرسانی به بیرون درز کرده است.
هرچند که برخی از کاربران این موضوع را تکذیب کرده‌اند و مشخص است که این بروزرسانی فعلا بسیار محدود عرضه شده است، ولی در روزهای آینده اخبار بیشتری در این مورد خواهیم شنید.
این بروزرسانی شامل اضافه شدن تمام قابلیت‌های عمومی سیستم عامل اندروید 10 گوگل مثل کنترل‌های بیشتر روی داده‌های مکانی برای امنیت بیشتر، ژست‌های حرکتی تمام‌ صفحه می‌باشد و بقیه موارد اضافه شده به دستگاه امکاناتی است که خود شرکت وان‌پلاس برای دستگاه تعبیه کرده‌است و شامل تغییر کامل رابط کاربری و طراحی مجدد اکسیژن OS و اپلیکیشن Messages که با یک یا چندین کلید واژه، پیام‌های اسپم را شناسایی و حذف می‌کند.
Stable Android 10 now rolling out to the OnePlus 5 and 5T 2 400x800 1 150x300 - اندروید 10 پایدار در آخرین مراحل برای عرضه به وان‌پلاس 5 و 5T
این بروزرسانی همچنین بهبودهایی را در قسمت دوربین و لرزش‌گیر دستگاه دارد و باعث بهتر شدن عملکرد کلی لنز می‌شود. همچنین یک بخش به اسم Game Space که در آپدیت وجود دارد هرچند طبق خبرهای موجود، این بخش در آینده از طریق پلی استور گوگل، بروزرسانی‌های بعدی را دریافت خواهد کرد.
به احتمال فراوان این آخرین بروزرسانی برای وان‌پلاس 5 و 5T می‌باشد. هرچند که هیچ‌کدام از این موارد، حتی بروزرسانی قریب الوقوع اندروید 10 برای این دو مدل توسط شرکت وان‌پلاس تایید نشده است، در هر صورت حجم این بروزرسانی تقریبا 2 گیگابایت می‌باشد و برای اطلاع از این آپدیت باید از چند هفته دیگر بخش بروزرسانی سیستم عامل دستگاه را بیشتر از گذشته چک کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.