تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

اپل قیمت هندزفری و آداپتور برق آیفون را 10 دلار کاهش می دهد

پس از تأیید خبر حذف شارژر و هندزفری از جعبه آیفون های جدید و این که آیفون های جدید دیگر با لوازم جانبی روانه بازار نمی شوند، اپل قیمت هندزفری و آداپتور برق جدید خود را برای آیفون ها کمی مقرون به صرفه تر کرده است. این غول فناوری اکنون هندزفری و کابل لایتنینگ را در فروشگاه اپل با قیمت 19 دلار (همانطور که توسط MacRumors گزارش شده است) می فروشد که 10 دلار کمتر از قیمت اصلی آن است. آداپتور برق 20 وات جدید برای آیفون نیز 19 دلار هزینه دارد که 10 دلار کمتر از آداپتور قدیمی است که این شرکت تولید آن را قطع کرده است.

کاهش قیمت هندزفری و آداپتور برق آیفون

مدت هاست که شایعه شده است آیفون های جدید با هندزفری و شارژرهای قدیمی به بازار عرضه نمی شوند و این شایعه درست است و تعجب آور نیست، زیرا ساعت های جدید اپل بدون شارژر ارائه می شوند. اپل هنگامی که آیفون 12 را اعلام کرد، دلیل حذف این لوازم جانبی را تاثیر آن بر محیط زیست و اقداماتی در جهت کمک به محیط زیست اعلام کرد.

این شرکت همچنین گفت كه بیشتر افراد به هر حال به گوشی های بی سیم روی آورده اند و برداشتن لوازم جانبی باعث می شود تا دستگاه های خود را در جعبه های كوچكتری بسته بندی كند. لازم به ذکر است که این دستگاه ها شامل آیفون 11 ، XR و SE هستند که اپل فروش آنها را بدون هندزفری و شارژرها نیز آغاز خواهد کرد. اگر شارژرهای قدیمی و هندزفری را ندارید و آنها را به صورت رایگان با آیفون جدید دریافت نکنید، قیمت ارزان تر مطمئناً خوشایند است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.