تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

ایسوس بر روی چهار گوشی هوشمند اقتصادی کار می‌کند

گوشی‌های اقتصادی ایسوس

پس از استعفا مدیر عامل شرکت ایسوس ، جری شن در پایان سال 2018، این شرکت تمرکز خود را از روی گوشی‌های هوشمند ارزان قیمت و اقتصادی بر روی پرچم‌داران و گوشی‌های سری گیمینگ و مخصوص بازی ROG تغییر داد. در حالی که مدل‌های ارزان‌تر مانند ZenFone Live به شدت در بازار برای خود جا باز کرده بودند، اما تا اواخر آوریل سال گذشته، این‌ موفقیت به محبوبیت آخرین دستگاه اقتصادی این شرکت یعنی ZenFone Max Pro نمی‌رسد.

بر اساس اطلاعات جدید، ممکن است به زودی اوضاع تغییر کند. زیرا ایسوس در حال کار بر روی چهار دستگاه با چیپست‌هایی با نام‌های “Lito” ، “Lagoon” ، “Bengal” و “Scuba” است. ما ایده بسیار خوبی داریم که چیپست‌هایی که این نام‌ها به آنها اشاره دارد، همه آنها از قطعات میان‌رده تا سطح پایین هستند.

ایسوس بر روی چهار گوشی هوشمند اقتصادی کار می‌کند

“Lito” به احتمال زیاد اسنپدراگون 765 یا 765G است، در حالی که “Lagoon” احتمالاً اسنپدراگون 690 است. هر دوی این قطعات میان‌رده مدرن، به خصوص با مودم‌های 5G کارآمد که در خود چیپست هم موجود است.

اوضاع با “بنگال” و “اسكوبا” کمی گنگ تر است. مورد اول احتمالاً با اسنپدراگون 662 یا اسنپدراگون 460 در ارتباط است و دومی احتمالاً بخشی از تراشه‌های بسیار اقتصادی خانواده کوالکام اسنپدراگون 200 است.

متأسفانه ما اطلاعات دیگری در مورد چهار گوشی هوشمند اسرارآمیز ایسوس نداریم. یک حدس اولیه خوب برای نامگذاری خانواده ایسوس، مکس (M3) است، اما این نامگذاری فقط در مرحله حدس و گمان  است.

زن‌فون 7 و زن‌فون 7 پرو ایسوس با دوربین سه گانه چرخان و صفحه نمایش 90 هرتز

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.