در مکالمات متنی امروزه و با توجه به افزایش این نوع مکالمات، یکی از بهترین راه‌ها برای تاثیرگذاری بیشتر و پربار کردن محتوای پیام متنی، استفاده از شکلک‌های ایموجی می‌باشد. امروز وب‌سایتی به شما معرفی می‌کنیم که منبعی از ایموجی‌های مختلف است و استفاده از آن‌ها را در همه جا میسر می‌کند.

با اینکه سیستم‌عامل‌های موبایل و دسکتاپ همگی از امکان استفاده از ایموجی‌ها برخوردارند و علاوه بر آن هر برنامه نیز ایموجی‌های مخصوص به خود را در اختیار شما می‌گذارد، اما شما می‌توانید همیشه از ایموجی‌های جذابی که دوست دارید استفاده کنید. شیوه استفاده از ایموجی‌ها در وب‌سایت copyandpasteemoji تنها راست کلیک کردن روی هر ایموجی و سپس کپی کردن آن و در نهایت استفاده از آن در هر جای دلخواه است.

اگر به دنبال ایموجی‌ها و سمبل‌ها برای کپی و پیست کردن درون وب‌سایت یا یک اپلیکیشن می‌گردید، وب‌سایت copyandpasteemoji بهترین منبع برای کپی و استفاده از ایموجی‌ها در دسته‌بندی‌های مختلف است.

بنابراین از همین الان می‌توانید هر زمان که نیاز داشتید در سرویس‌های مختلفی مانند فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، اسنپ‌چت، تامبلر یا هر شبکه اجتماعی و پیام رسان دیگری از ایموجی‌ها در دسته‌بندی‌هایی مانند صورت‌ها، حیوانات، گل‌ها، قلب‌ها، غذا‌ها و موارد بسیار دیگری استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

نحوه‌ی دسترسی و استفاده از ایموجی در اندروید