قبل از پیش نمایش اندروید 11، گوگل امسال اعلام کرد که سیستم‌عامل آینده‌ی اندروید، 62 شخصیت جدید و همچنین 55 تن پوست و انواع جنسیت را معرفی می‌کند. ایموجی‌ های جدید هنوز در اندروید 11 بتا 1 قابل استفاده نیستند، اما طراحی‌های نهایی‌تر، امروز با ما به اشتراک گذاشته شده است.

وب‌سایت Unicode Consortium در ژانویه جزئیات جدید ایموجی 13.0 را در ژانویه توضیح داد تا به توسعه دهندگان سیستم‌عامل فرصت ایجاد نسخه‌های خاص و اجرای آن‌ها را بدهد. گوگل برای این نسخه گزینه‌های جنسیتی را برای “فرد در حجاب” و “شخصی که کودک را با یک بطری تغذیه می‌کند” پیشنهاد داده و پذیرفته است. در همین حال، این شرکت با مایکروسافت برای گنجاندن پرچم همجنسگ رایان همکاری کرد.

بتا 1 و پیش نمایش‌های قبلی توسعه دهنده، برخی از ایموجیهای جدید را ارائه می‌دهد، اما به احتمال زیاد این طرح، طراحی نهایی نیست. اگرچه این طرح ها هنوز در Gboard در دسترس نیستند، می‌توانید با کپی کردن ایموجی‌ها از وب‌سایت Emojipedia و چسباندن در یک قسمت متنی از این شکلک‌ها به راحتی استفاده کنید.

نحوه‌ی دسترسی و استفاده از ایموجی در اندروید

ما امروز با 117 ایموجی جدید در اندروید 11 بروز شده‌ایم و می‌توانید آن‌ها را در زیر مشاهده کنید. در شخصیت‌های جدید تغییراتی ایجاد شده است، در حالی که گوگل شخصیت‌های موجود را نیز تغییر داده است. به عنوان مثال، تغییر شکل بزرگی برای ایموجی حیوانات وجود دارد که برخی از آنها به سبک “حباب” بازگشتند.

ایموجی در همه جا!

افراد، احساسات و عواطف و بدن

انگشتان مشت شده دست، قلب آناتومیک، ریه‌ها، نینجا، شخص در توکسدو، فرد با حجاب، زن در حال غذا دادن به بچه، مرد در حال غذا دادن به بچه، شخص در حال غذا دادن به بچه، در آغوش گرفتن افراد

حیوانات و طبیعت

گربه سیاه، بیسون، ماموت، زنبور، خرس قطبی، دودو، پر، مهر و موم، سوسک، مگس، کرم، گیاه گلدان

غذا و نوشیدنی

زغال اخته، زیتون، فلفل دلمه ای، نان، فوندو، قوری، چای، حباب

سفر و مکان ها

سنگ، چوب، کلبه، وانت، اسکیت

فعالیت‌ها

گره جادویی، پیناتا، عروسک های تودرتو، سوزن دوخت، گره

اجسام

صندل بلند، کلاه نظامی، آکاردئون، طبل، سکه، بومرنگ، اره نجاری، پیچ گوشتی، قلاب، نردبان، آسانسور، آینه، پنجره، پیستون، تله موش، سطل، مسواک، سنگفرش، پلاکارد

مایکروسافت بر روی بروزرسانی اندروید 11 برای Surface Duo کار می‌کند