تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

بازگرداندن بکاپ از آیکلود یا کامپیوتر و پیغام نیاز به نسخه بعدی iOS یا iPadOS

در مطلب قبلی روش بازگردانی بکاپ آیفون و آیپد یا آیپاد تاچ روی دستگاه را آموزش دادیم اما اگر در حال بازگردانی نسخه پشتیبان یا همان بکاپ از آیکلود (iCloud) یا کامپیوتر خود هستید و دستگاه شما نیاز به داشتن نسخه بعدی iOS یا iPadOS را دارد، در این مطلب با ما باشید.

اگر در حال بازگردانی نسخه پشتیبان از آیکلود هستید

اگر در حال بازیابی نسخه پشتیبان آیکلود (iCloud) هستید و دستگاه شما به نسخه جدیدتری از iOS یا iPadOS نیاز دارد، ممکن است از شما خواسته شود که نرم افزار دستگاه خود را به روز کنید. اگر دانلود و نصب بروزرسانی را انتخاب کنید، دستگاه شما به طور خودکار نرم افزار را به روز می‌کند و سپس نسخه پشتیبان مورد نظرتان را بازگردانی می کند.


اگر در حال بازگردانی نسخه پشتیبان از کامپیوتر هستید

اگر در حال بازگردانی نسخه پشتیبان خود از طریق کامپیوتر هستید و دستگاه شما نیاز به داشتن نسخه جدیدتر iOS یا iPadOS دارد، ممکن است خطایی مشاهده کنید که نسخه پشتیبان بازگردانی نمی‌شود، زیرا نرم افزار موجود در دستگاه شما خیلی قدیمی است و برای بروزرسانی دستگاه و بازیابی نسخه پشتیبان، این مراحل را دنبال کنید:

دستگاه خود را راه اندازی، بروزرسانی و پاک کنید

1. از صفحه برنامه‌ها و داده‌ها (Apps & Data screen) در دستگاه خود، به جای انتخاب بازیابی از پشتیبان (Restore from Backup)، روی عدم انتقال برنامه‌ها و داده‌ها ( Don’t Transfer Apps & Data) ضربه بزنید.

 

ios13 iphone xs restore apps and data crop - بازگرداندن بکاپ از آیکلود یا کامپیوتر و پیغام نیاز به نسخه بعدی iOS یا iPadOS

 

2. مراحل باقیمانده را دنبال کنید. مراحل مربوط به Apple ID ،Touch ID و رمز عبور را رد کنید.

3. پس از تکمیل تنظیمات، دستگاه خود را به آخرین نسخه iOS یا iPadOS به روز کنید.

4. اجازه دهید بروزرسانی تمام شود و منتظر راه اندازی مجدد دستگاه خود باشید.

5. برای پاک کردن دستگاه خود: روی تنظیمات (Settings )> عمومی (General)> بازنشانی (Reset )> پاک کردن همه محتوا و تنظیمات (Erase All Content and Settings) ضربه بزنید. بعد از پاک شدن، دستگاه دوباره راه اندازی می‌شود و صفحه Hello را مشاهده خواهید کرد.

 

ios13 iphone xs setup hello screen crop - بازگرداندن بکاپ از آیکلود یا کامپیوتر و پیغام نیاز به نسخه بعدی iOS یا iPadOS

 

اکنون باید بتوانید دستگاه خود را دوباره تنظیم کرده و یک نسخه پشتیبان را برای بازیابی انتخاب کنید.

بازگرداندن بکاپ از آیکلود یا کامپیوتر و پیغام نیاز به نسخه بعدی iOS یا iPadOS

بازگردانی بکاپ آیفون و آیپد یا آیپاد تاچ روی دستگاه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.