تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

برای اولین بار بازی فورتنایت با رفرش ریت 90 هرتزی در وان پلاس 8 و 8 پرو

یک گام کوچک ولی موثر از آقای خاص دنیای موبایل

گوشی‌های وان‌پلاس از جمله قدرتمندترین نمایشگرهای دنیای موبایل با بالاترین سطح نوسازی تصویر را دارا می باشند. به همین علت استفاده از نهایت توان و پتانسیل این نمایشگرها توسط کمپانی وان‌پلاس و همینطور شرکت‌های بازی سازی اتفاق عجیبی نیست. به تازگی شنیده میشود برای اولین بار بازی فورتنایت با رفرش ریت 90 هرتزی در وان پلاس 8 و 8 پرو اجرا میشود.

در حال حاضر تعداد انگشت‌شماری وجود دارد که می توانند با 90 یا 120 فریم در ثانیه بازی شوند فورتنایت به این لیست پیوسته است.

همکاری دو شرکت وان‌پلاس و اپیک گیمز باعث ایجاد یک اتفاق نو در صنعت موبایل شده .

رفرش ریت بالا در اجرای بازی فورتنایت در گوشی وان پلاس 

حال این امکان وجود دارد که بازی Fortnite را با رفرش ریت 90 هرتزی در گوشی‌های پرچم‌دار وان‌پلاس 8 و وان‌پلاس 8 پرو به راحتی اجرا کرد و از سرعت باز خورد بی‌نظیر نمایشگرهای وان‌پلاس برای بهبود سرعت و اجرای بازی نهایت لذت را برد.
اکثر گوشی‌های هوشمند فقط قادر به اجرای فورتنایت با فریم ریت 30 یا 60 هرتزی هستند.

ولی حالا شرایط در حال بهتر شدن است و هم‌چنین نشان می‌دهد که اپیک گیمز چقدر برای گیمرهای موبایل ارزش قائل است.

همین‌طور نشان می‌دهد که فورتنایت چقدر در بین گوشی‌های موبایل محبوب است که کمپانی هر روز در حال بهتر کردن شرایط بازی در دنیای گوشی‌های هوشمند است.
در حال حاضر اجرای بازی فورتنایت در فریم ریت 90 هرتز و بالاتر فقط در دستگاه آیپد پرو و رایانه‌های شخصی امکان پذیر است و حتی کنسول‌های نسل هشتم هم از اجرای این بازی با این فریم ریت عاجز هستند.

البته که پرچم‌دارهای سال قبل وان‌پلاس سری 7 و 7T نیز صفحه نمایش‌های پرقدرتی دارند و رفرش ریت 90 هرتزی را پشتیبانی می‌کنند.اما فعلا در اجرای بازی Fortnite در رفرش بیت 60 هرتز محدود شده اند. ولی به احتمال فراوان در هفته های آتی این موضوع تغییر کند و با آپدیت‌های نرم افزاری این قابلیت به این دستگاه‌ها نیز اضافه شود.

هر چند که این موضوع ممکن است برای این گوشی‌ها مشکلاتی نظیر افزایش دمای بدنه و مصرف زیاد باتری را شامل شود و به این علت در این دو مدل از این امکان صرف نظر شود.

میتوانید فایل نصبی بازی Fortnite را به راحتی و با یک کلیک ساده از تیک ست دریافت کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.