تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

برنامه Gmail Go برای کاربران اندرویدی در پلی استور منتشر شد

برنامه Gmail Go نسخه سبک تری از برنامه Gmail است که برای دستگاه های اندرویدی طراحی شده است و هم اکنون برای همه گوشی های اندرویدی در پلی استور قابل دانلود و در دسترس است. در حالی که UI این برنامه تقریباً یکسان با برنامه معمولی Gmail است، اما برای دستگاههایی با RAM کمتر بهینه شده است. برخلاف برنامه معمولی Gmail، این برنامه قابلیت Google Meet را ارائه نمی دهد.
تقریباً در سه سال قبل، گوگل اولین نسخه های “Go” برخی از محبوب ترین برنامه های خود را که برای دستگاه های اندروید دارای رم و فضای ذخیره سازی پایین بهینه شده بود، معرفی کرد. همانطور که توسط وب سایت 9to5Google مشاهده شده است، اپلیکیش Gmail Go گوگل اکنون برای همه کاربران اندروید در فروشگاه گوگل پلی در دسترس است.

با توجه به توضیحات برنامه در فروشگاه پلی، برنامه Gmail Go “سبک تر و به همان سرعت” نرم افزار Gmail معمولی است.

در حالی که تصاویر صفحاتی از ظاهر برنامه هنوز به لیست پلی استور اضافه نشده است، برنامه Gmail Go، یک UI مشابه برنامه معمولی دارد. از چندین حساب، محافظت در برابر هرزنامه و صندوق ورودی هوشمند یکسان پشتیبانی می کند.

 

اپلیکیشن Gmail Go

 

برنامه Gmail Go تفاوت های اساسی نیز دارد. نماد برنامه دارای یک نشان قرمز “Go” در پایین است، در حالی که Google Meet هنوز در برنامه ادغام نشده است. اینکه آیا این برنامه با یکپارچه سازی Meet در آینده یک نوار پایین پیدا خواهد کرد یا نه، چیزی است که باید دید. از آنجا که نرم افزار Gmail Go به طور خاص برای دستگاه های سطح پایین طراحی شده است، UI هیچ لایه بندی ندارد.

شما یک طرح کلی سفید برای قسمت جستجو و یک دکمه نوشتن طولانی دارید. همانطور که توسط 9to5Google ذکر شده است، نرخ فریم برنامه نیز محدود شده است که منجر به تاخیر قابل توجه هنگام پیمایش می شود.

با استفاده از اپلیکیشن Gmail Go که اکنون برای بارگیری برای همه تلفن های Android در دسترس است ، Assistant Go و YouTube Go تنها برنامه های “Go” هستند که هنوز هم منحصر به گوشی های اندروید سطح پایین هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.