تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

بروزرسانی گلکسی نوت ۹ سامسونگ منتشر شد

آپدیت گلکسی نوت ۹ سامسونگ

دارندگان سامسونگ گلکسی نوت ۹، نسخه‌ی جدید One UI 2.1 را دریافت می‌کنند. ابتدا پیشبینی می‌شد که این نسخه‌ی جدید نرم افزاری، برای گلکسی S9 و گلکسی نوت ۹ و اول برای منطقه‌ی کره منتشر شود، اما سامسونگ بروزرسانی اولین نسخه‌ی خود را در آلمان منتشر کرد. پچ امنیتی ماه ژوئن با ورژن نرم افزاری N960FXXU5ETF5.

ویژگی‌های One UI 2.1 گلکسی نوت ۹

اما در این بروزرسانی چه چیزی اضافه شده است؟ خوب، همان‌طور که می‌دانید، تمام ویژگی‌هایی که با انتشار One UI 2.1 در سری گلکسی اس 20 اضافه شده‌است، در این نسخه وجود ندارد. مطابق چیزی که می‌بینیم، ویژگی‌های Quick Share و Music Share را دریافت می‌کنید که به شما این امکان را می‌دهد تا پرونده‌ها و اتصال صوتی بلوتوث خود را به ترتیب با سایر دستگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

Untitled 2 - بروزرسانی گلکسی نوت ۹ سامسونگ منتشر شد

در قسمت دوربین، سامسونگ حالت Single Take را اضافه کرده‌است که در هنگام ضربه زدن روی دکمه شاتر، به همراه امکان ایجاد فیلترهای دلخواه، مجموعه ای از عکس‌ها و فیلم‌ها را ضبط می‌کند. هنگام ضبط ویدئو در حالت حرفه‌ای، پس از حذف فیلم مورد نظر، با بروزرسانی One UI 1.0، قابل بازیابی‌ست. این یک نسخه‌ی تمام عیار است که به شما امکان می‌دهد علاوه بر پارامترهای دیگر مانند ISO و تراز سفیدی عکس، سرعت شاتر را نیز کنترل کنید. یک AR Zone نیز در این بروزرسانی وجود دارد که تمام ویژگی‌های واقعیت افزوده مانند AR Emoji و AR Doodle را در یک قسمت مشخص قرار می‌دهد.

احتمالاً بروزرسانی جدید گلکسی نوت 9، چند روز دیگر برای سایر مناطق نیز منتشر می‌شود و می‌توان انتظار داشت این بروز‌رسانی به زودی در سطح جهانی در دسترس قرار گیرد. همچنین گلکسی اس 9 و گلکسی اس ۹ پلاس از هفته آینده می‌توانند One UI 2.1 را دریافت کنند. در حال حاضر کاربران آلمانی گلکسی نوت ۹ می‌توانند این آپدیت 1.2 گیگابایتی را از طریق منوی تنظیمات با مراجعه به منوی بروزرسانی بارگیری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.