تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

بروزرسانی گلکسی A51 سامسونگ ویژگی‌های جدیدی را برای دوربین به همراه دارد

بروزرسانی گلکسی A51 سامسونگ

سامسونگ چند ماه پیش گلکسی A51 را به بازار عرضه کرد و شروع به تحت پوشش قرار دادن بروزرسانی‌های منظم امنیتی به همراه برخی از پیشرفت‌های نرم افزاری کرد. در ماه می، رابط کاربری سیستم‌عامل به نسخه‌ی OneUI 2.1 ارتقا یافت، اما برخی از ویژگی‌های دوربین از دست رفته بود و اکنون شرکت سامسونگ این مشکل را برطرف کرده است.

این بروزرسانی شامل نسخه‌های A515FXXU3BTF4 / A515FOLM3BTE8 / A515FXXU3BTE7 است و حجم این بروزرسانی 336.45 مگابایت است. علاوه بر بهبود پایداری و رفع باگ و ایراد‌ها، اکنون ویژگی‌های شات تکی (Single take)، فیلتر‌ها (My filters) و هایپرلپس در شب (Night hyperlapse) به برنامه‌ی دوربین اضافه شده است.

ویژگی Single take یک فیلم کوتاه از یک لحظه جالب را ضبط می‌کند و سپس هوش مصنوعی انواع مختلفی از عکس‌ها، گیف‌ها و فیلم‌های کوتاه را پیشنهاد می‌کند که به راحتی در رسانه‌های اجتماعی قابل اشتراک است. فیلترهای من به شما امکان می‌دهند حالت عکس‌های خود را با سبک‌ها و رنگ‌های مختلف تغییر دهید. Night Hyperlapse دقیقاً همان چیزی است که از نامش مشخص است، ایجاد فیلم هایپرپرلپ با تنظیمات حالت شب (Night Mode).

این بروزرسانی در اولین بار برای منطقه مالزی در حال انتشار است، اما باید طی روزهای بعد به گوشی‌های دیگر مناطق هم برسد. پچ امنیتی منظم، مورخ 1 ژوئن 2020 وجود دارد که با پیشرفت‌های بیشتر در عملکرد همراه است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.