تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

بروزرسانی Game Launcher سامسونگ بازی‌هایی فوری را به ارمغان می‌آورد

بروزرسانی Game Launcher سامسونگ

سامسونگ آپدیت جدیدی را برای برنامه Game Launcher خود منتشر کرده است. آخرین نسخه این برنامه ورژن (v4.3.02.6) است که از طریق فروشگاه گلکسی قابل دسترسی است.

همانطور که می‌دانید Samsung Game Launcher، اپلیکیشن رسمی شرکت سامسونگ برای دستگاه‌های اندرویدی می‌باشد که به کاربر اجازه می‌دهد تا کنترل بیشتری بر روی بازی‌های نصب شده روی دستگاه داشته باشد. به کمک این اپلیکیشن، می‌توان برخی از تنظیمات بهینه سازی را برای بازی‌های مختلف اعمال کرد؛ و این اجازه را می‌دهد تا به تمامی بازی‌های نصب شده در گوشی، از طریق گیم لانچر دسترسی داشته باشیم. این برنامه، مدت زمان بازی کردن شما را نیز ثبت می‌کند و همچنین محبوب‌ترین بازی‌ها را نیز برای دانلود به شما پیشنهاد می‌دهد.

بروزرسانی Game Launcher سامسونگ

آخرین نسخه این برنامه ورژن (v4.3.02.6) است که از طریق فروشگاه گلکسی قابل دسترسی است و ویژگی‌های جدیدی از جمله بازی‌هایی فوری را به ارمغان می‌آورد. این برنامه بروز شده همچنین یک برگه جداگانه برای اعلان‌های بازی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بیشتر بازی‌هایی که در حال حاضر در داخل Game Launcher وجود دارد، از جمله Basketball FRVR, Drag Race FRVR, Gold Train FRVR و Hex FRVR، توسط FRVR Games ساخته شده‌اند و می‌توان آنها را بدون نصب بازی کرد. سامسونگ همچنین این نکته را ذکر کرده است که این بازی‌ها به دقت انتخاب شده‌اند و هر کس با هر مقطع سنی می‌تواند ازاین بازی‌ها لذت ببرد و می‌تواند فوراً با یک کلیک راه اندازی شود. این امکان وجود دارد که این شرکت بازی‌های بدون نیاز به نصب بیشتری را به برنامه Game Launcher اضافه کند.

Samsung Game Launcher Update 01 420x1024 - بروزرسانی Game Launcher سامسونگ بازی‌هایی فوری را به ارمغان می‌آورد

سامسونگ از زمان انتشار، به طور پیوسته ویژگی‌هایی را به Game Launcher اضافه کرده است. این اپلیکیشن جدای از نمایش همه بازی‌های نصب شده روی دستگاه در یک مکان،بازی‌های روز و جدید، سابقه‌ی بازی کاربر و امکان تنظیم عملکرد بازی‌های نصب شده روی گوشی را نیز ارائه می‌دهد. در اوایل سال جاری، بروزرسانی Game Launcher تغییراتی در نحوه رفتار DeX و اطلاعیه‌ها ایجاد کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.