تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

بزرگنمایی 50 برابری گلکسی نوت 20 اولترا بیش از اندازه کافی است!

بزرگنمایی 50 برابری گلکسی نوت 20 اولترا

در حقیقت ما طرفدار این موضوع نیستیم که گلکسی نوت 20 اولترا سامسونگ در مقایسه با گلکسی S20 اولترا و حتی گلکسی نوت 10 پلاس در سال گذشته، تعدادی از مشخصات دستگاه را کاهش داده است، اما کاهش قابلیت بزرگنمایی 100 برابری به بزرگنمایی حداکثری 50 برابری مسلماً موردی است که کمترین تفاوت را در دنیای واقعی ایجاد می‌کند.

به عنوان نمونه، در تصاویر زیر شما شاهد قدرت زوم 50 برابری گلکسی نوت 20 اولترا از یک ساختمان در فاصله 3 تا 4 کیلومتری هستید.  همانطور که در مقایسه زیر مشاهده می کنید، بزرگنمایی 50 برابری بیش از اندازه کافی است تا شما را در حالی که در یک نقطه ثابت قرار دارید به موضوعات دور افتاده نزدیک کند.

Note 20 Ultra 51 - بزرگنمایی 50 برابری گلکسی نوت 20 اولترا بیش از اندازه کافی است!

Note 20 Ultra 52 - بزرگنمایی 50 برابری گلکسی نوت 20 اولترا بیش از اندازه کافی است!

در زوم 50 برابر هم، کیفیت تصویر عالی نیست و داشتن زوم 100 برابر شاید در نگاه اول عالی به نظر برسد، اما بزرگ نمایی 100 برابر کاربردی نیست و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. با این حال، لنزهای periscope در نوت 20 اولترا با وضوح 12 مگاپیکسل در مقایسه با سنسور 48 مگاپیکسلی استفاده شده در در S20 اولترا محدود است. S20 اولترا قادر به گرفتن عکس‌های کمی واضح‌تر و تمیزتر است، البته بخشی از این امر به دلیل پردازش کمتر بر روی عکس‌های ضبط شده در نوت 20 اولترا است.

S20 اولترا در پردازش عکس ها پس از گرفته شدن غالباً فراتر می‌رود، در حالی که به نظر می‌رسد نوت 20 اولترا به سختی می‌تواند هرگونه پردازش پس از آن را اعمال کند و امیدواریم که سامسونگ بتواند با بهینه سازی الگوریتم دوربین روی گوشی جدید خود و بروزرسانی‌های نرم افزاری در آینده، تعادل برقرار کند.

در کنار بزرگنمایی با کیفیت کمی پایینتر گلکسی نوت 20 اولترا در مقایسه با گلکسی S20 اولترا در همان بزرگنمایی، در مورد دوربین بزرگنمایی گلکسی نوت 20 اولترا سامسونگ چند مسئله دیگر  نیز وجود دارد و در بررسی‌های بعدی با جزئیات بیشتری به آنها خواهیم پرداخت، بنابراین در روزهای آینده و برای اطلاع از اخبار بروز با ما همراه باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.