تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

اضافه شدن تصاویر سه بعدی اجسام مختلف در قابلیت واقعیت افزوده گوگل

تصاویر سه بعدی اجسام مختلف در قابلیت واقعیت افزوده گوگل

قابلیت واقعیت افزوده گوگل در اثر شیوع ویروس کرونا با محبوبیت جهانی رو به ‌رو شد، اما حیوانات تنها تصاویر سه بعدی در گوگل نیستند که می‌ توانید با آن ‌ها بازی کنید. مطابق لیستی که به صورت فایل XML توسط گوگل منتشر شده است، بعضی از شرکت ‌های اتومبیل‌ سازی مانند فورد و کیا ممکن است با گوگل در حال انجام برخی همکاری ‌ها در این زمینه باشند.

تصویر سه بعدی اجسام مختلف به صورت واقعیت افزوده در گوگل

در قسمت جستجوی گوگل می ‌توانید تصاویر کاملی از اجسام سه ‌بعدی از یوزپلنگ گرفته تا جوجه تیغی و کوسه بزرگ سفید پیدا کنید. با واقعیت افزوده برای پشتیبانی از تصاویر سه ‌بعدی اتومبیل ‌هایی مثل Ford Mustang و 2020 Kia Telluride برنامه‌ی مفصلی دارد.

تصویر سه بعدی کوسه در گوگل

همچنین از ابتدا شرکت ولوو در این زمینه در حال فعالیت بوده ‌است.

طبق گفته‌ی گوگل : ما همچنین با شرکایی مانند New Balance ،Visible Body ،Wayfair، سامسونگ، ناسا، تارگت، ولوو و شرکت های دیگر همکاری می ‌کنیم تا محتوای این کمپانی ‌ها را درقسمت جستجو واقعیت افزوده گوگل اضافه کنیم. بنابراین چه در حال مطالعه آناتومی بدن در مدرسه باشید و چه قصد خرید کفش ورزشی دارید، می ‌توانید با واقعیت افزوده Google ارتباط برقرار کرده و آنها را مستقیماً از جستجوی Google در دنیای واقعی قرار دهید.

تصاویر سه بعدی اجسام مختلف در گوگل و چگونگی استفاده از آنها

در نهایت هنوز منتظر هستیم تا نمونه های دیگری از اجسام را به زودی در گوگل و به صورت قابلیت واقعیت افزوده گوگل جستجو کنیم. مانند محصولات خیلی از شرکت‌ها و برند‌های صاحب نام که به لطف این قابلیت کار برای فروشنده و خریدار می‌تواند بسیار ساده‌تر شود. علاوه بر این با بهبود هر چه بیشتر کیفیت در این تصاویر، کمک بزرگی در پیشرفت آموزش به وجود خواهد آمد. به زودی اخبار کامل را در تیک ست به اطلاعتان خواهیم رساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.