تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

به زودی در گوگل تصاویر اتومبیل و موارد دیگر علاوه بر تصاویر سه‌بعدی حیوانات

تصاویر اتومبیل و موارد دیگر به زودی در گوگل

تصاویر سه‌بعدی حیوانات در گوگل، در اثر شیوع ویروس کرونا، با محبوبیت جهانی روبه‌رو شدند. اما حیوانات تنها اجسام قابلیت واقعیت افزوده نیستند که می‌توانید با آن‌ها بازی کنید. مطابق لیستی که به صورت فایل XML توسط گوگل منتشر شده است، بعضی از شرکت‌های اتومبیل‌سازی مانند فورد و کیا ممکن است با گوگل در حال انجام برخی همکاری‌ها در این زمینه باشند.

در قسمت جستجوی گوگل می‌توانید تصاویر کاملی از اجسام سه‌بعدی از یوزپلنگ گرفته تا جوجه تیغی و کوسه بزرگ سفید پیدا کنید. با این وجود، گوگل برای پشتیبانی از تصاویر سه‌بعدی اتومبیل‌هایی مثل Ford Mustang و 2020 Kia Telluride برنامه‌ی مفصلی دارد.


<Contents>
<Key>static/2020FordMustang/</Key>
<Generation>1580169523971781</Generation>
<MetaGeneration>1</MetaGeneration>
<LastModified>2020-01-27T23:58:43.971Z</LastModified>
<ETag>“6a99c575ab87f8c7d1ed1e52e7e349ce”</ETag>
<Size>11</Size>

</Contents>


همچنین، از ابتدا شرکت ولوو در این زمینه در حال فعالیت بوده‌است.

طبق گفته‌ی گوگل: ما همچنین با شرکایی مانند NASA ، New Balance ، Target  Visible Body ، Volvo ، Wayfair ، Samsung  و موارد دیگر همکاری می‌کنیم تا محتوای این شرکت‌ها را درقسمت جستجو اضافه کنیم. بنابراین چه در حال مطالعه آناتومی بدن در مدرسه باشید و چه برای قصد خرید کفش ورزشی دارید، می‌توانید با مدل‌های سه‌بعدی ارتباط برقرار کرده و آنها را مستقیماً از جستجوی گوگل در دنیای واقعی قرار دهید.

 

در نهایت هنوز منتظر هستیم تا نمونه های دیگری از اجسام را به زودی در گوگل به صورت سه‌بعدی جستجو کنیم. مانند محصولات خیلی از شرکت‌ها و برند‌های صاحب نام که به لطف این قابلیت کار برای فروشنده و خریدار می‌تواند بسیار ساده‌تر شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.