تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

بیش از 100 گزارش مبنی بر وجود مشکلاتی در قسمت دوربین گلکسی نوت 20

وجود مشکلاتی در قسمت دوربین گلکسی نوت 20

ده‌ها نفر از خریداران روزانه گلکسی نوت 20 اولترا (Galaxy Note 20 Ultra) برای گزارش چندین نقص آشکار دوربین دستگاه‌های خود راهی انجمن‌های سامسونگ شدند. گزارش‌ها و همچنین شواهد و مدارک قابل اثبات، نشان می‌دهد سامسونگ ممکن است دچار مشکلات زیادی شود. از صبح پنج شنبه، تاکنون بیش از صد گزارش از شکاف‌های قابل مشاهده در ماژول دوربین پشتی گلکسی نوت 20 اولترا وجود داشته است و برخی از صاحبان اولیه این دستگاه از وجود ذرات گرد و غبار و حتی تراکم قطرات آب را که در قسمت پنل شیشه‌ای عقب این گوشی‌های هوشمند خبر داده اند.

هر دو مسئله می‌تواند به اشتباه دستگاه‌های مونتاژ اشاره داشته باشد، اما سامسونگ هنوز با ارائه اولین دسته گلکسی نوت 20 اولترا هنوز به این مشکلات گسترده اعتراف نکرده است. در بیانیه ای که در اختیار رسانه‌های محلی کره جنوبی قرار گرفته است، یک مقام مسئول گفت: اثرات جزئی چگالش آب به خودی خود گواهی بر نقص ساختاری و عملکرد آنها نیست. با این گفته، سامسونگ در حال حاضر گزارشات را مرور می‌کند. اما اگر علاقه ای به انتظار ندارید، همیشه می‌توانید با یکی از پاسخ دهندگان امور مشتریان ارتباط برقرار کنید تا بفهمید واجد شرایط تعویض دستگاه هستید یا خیر.

Galaxy Note 20 Ultra Camera Module Condensation Dust Particle Issues Compiled sm db - بیش از 100 گزارش مبنی بر وجود مشکلاتی در قسمت دوربین گلکسی نوت 20

این اتفاقات رخ می‌دهد و می‌تواند مسئله فراگیری نباشد

هیچ محصولی زمانی که به تولید انبوه می‌رسد از مشکلات مصون نیست و این مشکلات پیش آمده برای این سری از دستگاه ها به احتمال زیاد فراگیر نخواهد بود.

در حالی که گلکسی نوت 20 اولترا و گلکسی نوت 20 معمولاً برای مشتریانی این ها را پیش خرید کرده بودند، ارسال شده اند. نسخه جهانی رسمی این دستگاه برای فردا برنامه ریزی شده است. گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که پیش فروش این دستگاه‌ها به اندازه کافی مناسب و معقول بوده است و سامسونگ هنوز هم انتظار دارد که با عرضه این سری از پرچم‌دارن خود پس از سه ماهه دوم ناامیدکننده، افزایش چشمگیر فروش سالانه دستگاه‌های خود را مشاهده کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.