تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

تبلیغات به گوشی‌های سامسونگ راه خواهد یافت؟

یک خبر تلخ دیگر برای سامسونگی‌ها

در جدیدترین شوک برای طرفداران شرکت سامسونگ، اسکرین شات‌های جدیدی فاش شده و رابط کاربری جدید سامسونگ به نام وان یوآی ٢/۵ را نشان می‌دهد که در اقدامی عجیب بنر‌های تبلیغاتی را به گوشی‌های خود آورده است.

این‌طور که به نظر می‌رسد، این تبلیغات در اپلیکیشن‌های مخصوص و پیش‌فرض شرکت سامسونگ و حتی در صفحه قفل دستگاه به نمایش در خواهند آمد. بر اساس شایعات این تبلیغات فعلا در گوشی‌های سری A و سری M به نمایش در‌می‌آیند. اسکرین‌شات های فاش‌شده نمونه‌ای از تبلیغات را نشان می‌دهد؛‌ در این تبلیغ تایمری ۱۵ ثانیه‌ای روی صفحه‌ی قفل می‌بینیم. این یعنی کاربر مجبور است پیش از بازکردن دستگاه حتما تبلیغات را به‌مدت ۱۵ ثانیه تماشا کند.

gsmarena 001 3 135x300 - تبلیغات به گوشی‌های سامسونگ راه خواهد یافت؟ gsmarena 002 146x300 - تبلیغات به گوشی‌های سامسونگ راه خواهد یافت؟

در تبلیغ دیگر بنری را در تصویر می‌بینیم که در درون اپلیکیشن وضعیت آب‌و‌هوای گوشی‌های سامسونگ به‌نمایش درآمده است. هر دو تبلیغی که به آن‌ها اشاره شد به زبان کره‌ای به ‌نمایش درآمده‌اند. این موضوع نشان می‌دهد که اضافه‌شدن تبلیغات را به گوشی‌های سامسونگ در کره را به احتمال فراوان تأیید می‌کند، بااین‌ وضعیت اما همچنان مشخص نیست که آیا این تبلیغات در گوشی‌های بالا رده سامسونگ و یا در دیگر نقاط جهان هم مورد استفاده قرار خواهد گرفت یا نه؟

تبلیغات در گوشی های سامسوگ

کارکنان به نمایندگی از شعبه‌ی کره‌ی سامسونگ چند هفته پیش بیانیه‌ای منتشر کردند. در این بیانه‌ به تمایل سامسونگ برای اضافه‌کردن بنرهای تبلیغاتی به رابط کاربری و صفحه قفل وان UI اشاره شده بود. سامسونگ در این بیانیه‌ اعلام کرد قصد دارد ازطریق درآمد این تبلیغات، قابلیت‌هایی جدید به گوشی‌ها بیاورد و ارائه‌ی پایدار سرویس‌های مختلف را تضمین کند.

و اما در پایان باید اشاره کنیم که اطلاعات بسیاری کمی از این رابط کاربری جدید منتشر شده است و این رابط کاربری به احتمال فراوان در گوشی نوت ٢٠ برای اولین بار مورد استفاده قرار بگیرد.

نظر شما چیست، آیا این اقدام سامسونگ طرفدارانش را ناامید خواهد کرد؟

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.