تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تشخیص مکان توسط برنامه Find My Mobile سامسونگ حتی در حالت آفلاین

تشخیص مکان توسط برنامه Find My Mobile در حالت آفلاین

ویژگی جستجوی آفلاین در برنامه Find My Mobile سامسونگ اکنون برای گوشی‌های هوشمند گلکسی با اندروید 10 به بالا در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر مطلب را کامل بخوانید.

برنامه Find My Mobile سامسونگ به شما در مکان یابی از راه دور، پشتیبان گیری از اطلاعات در فضای ابری سامسونگ (Samsung Cloud)، حذف داده‌های محلی و مسدود کردن دسترسی به سامسونگ Pay در صورت گم شدن یا سرقت دستگاه کمک می‌کند. با این حال، برنامه برای انجام تمامی فعالیت‌های بالا به اینترنت و اتصال شبکه نیاز دارد. یعنی اگر دستگاه شما پوشش شبکه را از دست بدهد و به اینترنت وصل نباشد، مکان گوشی را با استفاده از اپلیکیشن Find My Mobile سامسونگ نمی‌توانید پیدا کنید. خوشبختانه سامسونگ اکنون برنامه Find My Mobile را بروز کرده است و به این موضوع پرداخته است.

 جلوگیری از ذخیره موقعیت مکانی در گوگل مپ

آخرین بروزرسانی Find My Mobile (نسخه 7.2.05.44) ویژگی جدید “یافتن آفلاین” یا ‘Offline finding’ را اضافه کرده است که به شما امکان می‌دهد گوشی خود را با استفاده از دستگاه گلکسی شخصی دیگر پیدا کنید، حتی اگر دستگاه شما اتصال اینترنت نداشته باشد. این ویژگی همچنین به کاربران دیگر امکان می‌دهد تا از گوشی شما برای بررسی دستگاه‌های گلکسی گم شده استفاده کنند. علاوه بر این، این ویژگی به شما امکان می‌دهد اگر قبلا گلکسی واچ یا earbuds را به دستگاهتان متصل کرده بودید پیدا کنید.

تشخیص مکان توسط برنامه Find My Mobile

گوشی شما به محض دریافت آخرین بروزرسانی Find My Mobile در دستگاه گلکسی سامسونگ، اعلانی را برای ویژگی جدید نمایش می‌دهد. با ضربه زدن روی اعلان، بلافاصله صفحه تنظیمات مربوطه باز می شود و در آنجا قادر خواهید بود با ضربه زدن روی ضامن در گوشه بالا سمت راست، این ویژگی را فعال کنید. همچنین می توانید مکان آفلاین خود را از همان صفحه تنظیمات رمزگذاری کنید. پس از روشن شدن ویژگی، حتی اگر به شبکه متصل نباشد می‌توانید گوشی خود را پیدا کنید.

آموزش حذف موقعیت مکانی از تصاویر آیفون

می توانید نسخه 7.2.05.44 برنامه Find My Mobile را از فروشگاه گلکسی سامسونگ یا از APKMirror دانلود کنید.

همانطور که توسط GalaxyClub گزارش شده است، ویژگی جستجوی آفلاین در اپلیکیشن Find My Mobile اکنون برای همه گوشی‌های هوشمند سامسونگ Galaxy با سیستم عامل اندروید 10 به بالا در دسترس است. شما به نسخه 7.2.07.19 برنامه نیاز خواهید داشت. پیش از این نسخه 7.2.05.44 این برنامه قابلیت را برای کاربران در ایالات متحده و کره جنوبی به ارمغان آورده بود، اما به نظر می‌رسد که همین عملکرد اکنون بدون توجه به منطقه به طور گسترده در دسترس است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.