تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

تصاویر حاکی از پیشرفت‌های گلکسی زد فولد 2

گلکسی زد فولد 2

هفته گذشته سامسونگ از گلکسی زد فولد 2 (Galaxy Z Fold 2) رونمایی کرد و بلافاصله مشخص شد که این دستگاه تاشو پیشرفت‌های زیادی را نسبت به گلکسی فولد اصلی ارائه می‌دهد و بیشترین پیشرفت‌ ایجاد شده در صفحه نمایش دستگاه رخ داده است. هر دو نمایشگر خارجی و داخلی سایزهای بزرگتری را به خود اختصاص داده‌اند و نمایشگر خارجی بیشترین افزایش را نشان می‌دهد.

چند عکس از کره جنوبی به صورت آنلاین مشاهده شده‌اند که به وضوح پیشرفت‌های صفحه نمایش را که سامسونگ برای گلکسی زد فولد 2 ساخته است، در معرض دید قرار می‌دهد. این تصاویر به شما کمک می‌کند تا درک این را داشته باشید که چقدر ناحیه نمایش قابل استفاده در این دستگاه جدید افزایش یافته است.

گلکسی زد فولد 2 باعث افزایش چشمگیر منطقه نمایشگر شده است

صفحه نمایش بیرونی گلکسی فولد سامسونگ، 4.6 اینچ اندازه گیری شده است و به دلیل نسبت ابعاد آن، احساس ضعف در اندازه نمایشگر حس می‌شد. برای حل این مورد، افزایش اندازه تنها راه بهبود تجربه کاربر بود. سامسونگ با تجهیز گلکسی زد فولد 2 با صفحه نمایش بیرونی 6.2 اینچی، این کار را انجام داد.

این تصویر دقیقاً تفاوت بین مناطق نمایش قابل استفاده در هر دو دستگاه را نشان می‌دهد. با اینکه دوربین سلفی گلکسی زد فولد 2 در داخل صفحه نمایش قرار گرفته است، این دستگاه کمترین حاشیه نمایشگر را به خود اختصاص داده است.

galaxy z fold 2 screen 2 - تصاویر حاکی از پیشرفت‌های گلکسی زد فولد 2

افزایش اندازه برای نمایشگر داخلی نسبتاً متوسط است. سامسونگ شکاف موجود در صفحه نمایش گلکسی فولد را حذف کرد تا اندازه نمایشگر را از 7.3 اینچ به 7.6 اینچ افزایش دهد.

یک تصویر جداگانه نیز چگونگی نازک بودن گلکسی زد فولد 2 را در مقایسه با مدل قبلی خود نشان می‌دهد. در صورت تاشدن دستگاه، در ضخیم‌ترین قسمت دستگاه شاهد اندازه‌ی 16.8 میلی‌متر بر خلاف 17.1 میلی‌متر و در باریک ترین قسمت 13.8 میلی‌متر به جای 15.7 میلی‌متر در مدل قبلی هستیم.

galaxy z fold 2 screen 1 - تصاویر حاکی از پیشرفت‌های گلکسی زد فولد 2

این تصاویر باید به هواداران سامسونگ کمک کند تا گلکسی زد فولد 2 را با ظاهری متفاوت ببینند. علاقه‌مندان به این دستگاه باید تا 11 شهریور (1 سپتامبر) صبر کنند. در این تاریخ علاوه بر شروع فروش، اطلاعات بیشتری نیز در مورد این دستگاه از جمله مشخصات کامل آن مشخص خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.