تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصاویر طراحی آیپد 10.8 اینچی اپل منتشر شد

طراحی آیپد 10.8 اینچی اپل

بر اساس اخبار و پیش‌بینی‌های از پیش منتشر شده، شرکت اپل قصد دارد در آینده از آیپد 10.8 اینچی رونمایی کند. به تازگی اما تصاویری منتشر شده است که به نظر می‌رسد حاکی از طراحی آیپد مورد نظر دارد.

بنابر تصاویری که از طراحی شماتیک آیپد 10.8 اینچی آینده‌ی شرکت اپل منتشر شده، این شرکت قصد دارد تغییراتی را در این آیپد پایین‌رده‌ی اعمال کند. تغییراتی که تصاویر اخیر منتشر شده آن‌ها را نشان می‌دهند و بعضی از آن‌ها مورد تایید نیز قرار گرفته‌اند.

شرکت اپل برخی از طراحی‌های آیپد پایین‌رده‌ی خود را مشابه آیپد پرو در نظر گرفته که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به حواشی باریک در اطراف صفحه نمایش و کانکتوری هوشمند در قسمت پشتی اشاره کرد. لازم به ذکر است که از طریق این درگاه دستگاه می‌تواند به ابزارهای جانبی دیگر از جمله صفحه کلید جادویی اپل متصل شود.

علاوه بر این آن چه اخبار منتشر شده در وب سایت‌های معتبر نشان می‌دهد این آیپد جدید با قیمتی معادل 329 دلار به بازار عرضه خواهد شد و توانایی پشتیبانی از فناوری فیس آی‌دی از دیگر ویژگی‌های آن محسوب می‌شود. البته شایعاتی مبنی بر این نیز وجود دارد که  اپل در تبلت پایین‌رده‌تر خود از فناوری فیس آی‌دی رونمایی می‌کند. این در حالی است که آیپد ایر 4 اپل هم چنان از حسکر تاچ آی‌دی یکپارچه با دکمه پاور بهره می‌برد.

به هر ترتیب اما امکان این نیز وجود دارد که کارشناسان در پیش‌بینی‌های خود دچار اشتباه شده باشند و هر 2 تبلت مورد بحث در واقع یک تبلت بوده باشد. در هر صورت نباید این نکته را فراموش کرد که اطلاعات منتشر شده غیر رسمی هستند و تا انتشار خبر رسمی و دقیق باید منتظر بود. به احتمال فراوان شرکت اپل در یکی دو ماه آینده اطلاعات دقیق‌تر و البته جامع‌تری را پیرامون آی‌پدهای آینده‌ی خود با رسانه‌ها و دوست‌داران محصولات خود به اشتراک خواهد گذاشت.

همچنین بخوانید و بیشتر بدانید:

نحوه تغییر پاسخ پیش‌فرض ایمیل و پیام کوتاه در اپل واچ

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.