تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

تصاویر طراحی مدل‌های سری Mate 40 هوآوی منتشر شد

طراحی مدل‌های سری Mate 40

انتظار داریم در روزهای آینده شاهد رونمایی از سری Mate 40 هوآوی باشیم. معمولا هوآوی محصولات خانواده‌ی میت را در اواخر تابستان معرفی می‌کند و به احتمال زیاد این اتفاق برای جدیدترین محصولات این خانواده نیز خواهد افتاد.

به تازگی در فضای مجازی تصاویری از سه کیس محافظ منتشر شده است که گفته می‌شود این محافظ‌ها مربوط به محصول آینده‌ی هوآوی یعنی میت 40 هستند. اگر این تصاویر واقعی و درست باشند شاهد این هستیم که طراحی Mate 40 Light با دو مدل دیگر این خانواده یعنی Mate 40 و Mate 40 Pro متفاوت است.

پنل پشتی میت 40 و میت 40 پرو به ماژولی دایره‌ای شکل برای قرار گرفتن دوربین مجهز شده است و این طراحی تقریبا مشابه طراحی هوآوی میت 30 پرو در این زمینه است. در صورتی که طراحی میت 40 لایت یادآور گوشی آنر 30 لایت را برای کاربر دارد. در نهایت اما با انتشار این تصاویر مشاهده می‌کنیم که میت 40 و میت 40 پرو در پنل پشتی خود دوربینی چهارگانه را میزبانی می‌کنند در حالی که میت 40 لایت مجهز به دوربینی سه‌گانه خواهد بود.

شایعات گذشته پیرامون این خانواده حاکی از آن بود که مدل‌های بزرگتر سری میت 40 دارای نمایشگرهای خمیده خواهند بود و در مدل کوچک‌تر این سری از گوشی‌های هوآوی با نمایشگری تخت روبه‌رو خواهیم بود. با توجه به تصاویر منتشر شده، مشاهده می‌کنیم که بزرگترین دستگاه در این خانواده گوشی میت 40 لایت است.

 

mate 40 pro 300x169 - تصاویر طراحی مدل‌های سری Mate 40 هوآوی منتشر شد

 

خبرها و شایعات فضای مجازی حکایت از این دارد که سری میت 40 هوآوی توانسته گواهینامه‌ی EEC را که گواهینامه‌ی کمیسیون اقتصادی اوراسیاست را کسب کند.بنابراین باید شاهد ارائه‌ی این محصول هوآوی در بازارهای اروپایی نیز باشیم. گوشی‌های میت 40، میت 40 پرو و میت 40 پرو پلاس به ترتیب با شماره مدل‌های  NOH-AN00، OCE-AN00 و NOP-AN00 در لیست این تاییدیه مشاهده می‌شوند. در مورد میت 40 لایت اما عنوان می‌شود که این گوشی احتمالا همان هوآوی Enjoy 20 Plus است.

 

Huawei Mate 40 series EEC b 300x300 - تصاویر طراحی مدل‌های سری Mate 40 هوآوی منتشر شد

 

در مورد سری میت 40 پیش‌بینی می‌شود که تراشه‌ی 5 نانومتری کایرین 9000 در آن مورد استفاده قرار گرفته باشد. همچنین درباره مدل میت 40 پلاس گفته می‌شود که این دستگاه دارای نمایشگری 6.4 اینچی آبشاری مجهز به حفره‌ی کروی شکل دوگانه خواهد بود. با این حال اما هنوز ابهامات زیادی در مورد سری میت 40 هوآوی وجود دارد که به نظر می‌رسد برای یافتن اطلاعات دقیق باید تا زمان رونمایی رسمی آن منتظر بمانیم.

دوربین سلفی میت 40 هوآوی زیر صفحه نمایش نیست

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.