تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصاویر و ویژگی‌های هوآوی واچ GT 2 پرو

هوآوی واچ GT 2 پرو

در حال حاضر می‌دانیم که هوآوی در حال کار کردن روی یک ساعت هوشمند جدید است. یک نشت خبری جدید هم اکنون هوآوی واچ GT 2 پرو (Huawei Watch GT 2 Pro) را به لیست اضافه می‌کند. همانطور که از نامش پیداست، این گجت یک دستگاه کاملاً جدید نیست، بلکه یک نسخه ارتقا یافته یا تکراری از سری محصولات پرچم‌دار سری GT این شرکت به حساب می‌آید.

 

تصاویر و ویژگی‌های هوآوی واچ GT 2 پرو

 

در این مطلب نکته‌های زیادی وجود دارد. بنابراین بدون هیچ ترتیب خاص با این واقعیت شروع می‌کنیم که ظاهراً هوآوی واچ GT 2 پرو حداقل در یک نوع کلاسیک و یک نوع اسپرت وارد بازار خواهد شد. این دستگاه در گزینه‌های رنگی سحابی خاکستری و شب سیاه ارائه خواهد شد. هوآوی قطعاً با داشتن تجربه‌‌ی بالا در ساخت انواع ساعت‌های سری واچ GT، با ساخت واچ GT 2 پرو بیگانه نیست. پرچم‌دار فعلی یعنی واچ GT 2 پرو، در دو نسخه کاملاً متفاوت 46 و 42 میلیمتری ارائه می‌شود که هر کدام نسخه‌های کلاسیک، اسپرت و Elite دارد.

 

 

نشت خبری هوآوی واچ GT 2 پرو اطلاعات کافی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد تا واقعاً در مورد انواع اندازه و اختلافات بالقوه در مدل‌های این گجت چیزی بگوییم. با این حال، از تیتانیوم به عنوان متریال بدنه یاد شده است. با نگاهی به طراحی به خودی خود نمی‌توانیم حاشیه باریک موجود در آن را در مقایسه با وانیل مورد توجه قرار دهیم. در حقیقت این نوعی دور شدن از زیبایی بزرگ حاشیه ای است که در جدیدترین پوشیدنی‌های هوشمند هوآوی و آنر وجود دارد. طراحی جدید این دستگاه برگرفته از ساعت اصلی هوآوی واچ در سال 2015 بازمی‌گردد. به نظر می‌رسد GT 2 پرو از یک طراحی نسبتا استاندارد با بند چرم بهره می‌برد.

ساعت هوشمند Mi Watch Revolve شیائومی به زودی در سطح جهانی عرضه خواهد شد

به غیر از تصاویر منتشر شده این اسمارت واچ، برخی مشخصات دیگر نیز در این نشت خبری وجود دارد. ظاهراً از ویژگی‌های مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متر، نظارت حرفه‌ای بر سلامتی، پشتیبانی از بیش از 100 حالت جدید ورزشی و ردیابی SpO2 و یک سیستم GPU پیشرفته برخوردار است. یک بلندگو نیز وجود خواهد داشت که در یکی از تصاویر نیز مشهود است و نشان می‌دهد ساعت در حال برقراری تماس است.

 

تصاویر و ویژگی‌های هوآوی واچ GT 2 پرو

 

این دستگاه دارای شارژ بی‌سیم خواهد بود و قابلیت شارژ معکوس با هر گوشی هوشمند سازگار را نیز داراست.  ذکر شده است. در قسمتی از این خبر امکان شارژ بی‌سیم معکوس از خود ساعت گفته شده است که البته بسیار بعید به نظر می‌رسد و احتمالاً اشتباه تایپی یا اشتباه ترجمه‌ای است. به گفته منبع شارژ این ساعت برای 2 هفته کافی خواهد بود.

 

تصاویر و ویژگی‌های هوآوی واچ GT 2 پرو

 

بعضی از رندرها از پایه شارژ مغناطیسی و بی‌سیم برای این ساعت هوشمند خبر می‌دهند. اگر این مورد صحیح باشد، 10 وات ([email protected]) به عنوان برق ورودی قرار می‌گیرد. البته به دلیل ناکارآمدی ذاتی شارژ بی‌سیم این مقدار تقریباً به میزان فعلی وارد خود ساعت نخواهد شد.

 

"تصاویر

 

صدور گواهینامه از جامعه اقتصادی اروپا اطلاعات کمی درباره هوآوی واچ GT 2 پرو آینده ارائه می‌دهد. طبق این گواهینامه شماره مدل VID-B19 متعلق به این دستگاه است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.