تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصاویر گلکسی زد فولد 2 توسط آژانس نظارتی چین

تصاویر گلکسی زد فولد 2

بخشی از 500,000 دستگاه گلکسی زد فولد 2 (Galaxy Z Fold 2) که امسال سامسونگ قصد فروش آن را دارد، به چین خواهد رفت. اما قبل از این اتفاق، این دستگاه تاشو باید الزامات آژانس‌های مختلف نظارتی را برآورده کند. TENAA یکی از این نهادهای نظارتی است و گلکسی زد فولد 2 هم اکنون تحت بررسی این نهاد است. بررسی‌های TENAA هنوز کامل نشده است و بنابراین مشخصات کاملی از این دستگاه موجود نیست. این برنامه حاوی چندین جزئیات است، اما مهمتر از همه، همراه با تعداد معدودی از عکس های گلکسی زد فولد 2 که همیشه با توجه به طراحی ظاهری زیبا و جذاب داخلی گوشی همراه است.

گلکسی زد فولد 2 که از فیلتر TENAA در حال عبور کردن است، دارای شماره مدل SM-F9160 است؛ این سیستم از اتصال 5G NR مستقل و غیر مستقل پشتیبانی می‌کند و در ویتنام تولید می‌شود. جزئیات فنی دیگری فاش نشده اما ترکیبی از تبلت و اسمارت‌فون تقریباً از هر زاویه ای از طریق عکس‌های زنده زیر در معرض دید قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گلکسی زد فولد 2 قرار است در تاریخ 19 شهریور (9 سپتامبر) رسماً به چین معرفی شود

سامسونگ در مورد گلکسی زد فولد 2 در طی رویدادی که برگزار شد، اطلاعات زیادی را نشان نداد. اما این شرکت تأیید کرد که یک رویداد دیگر و به صورت مفصل در تاریخ 11 شهریور (1 سپتامبر) برگزارکند. این دستگاه باید از 28 شهریور (18 سپتامبر) برای مشتریان ارسال شود. با این حال گفته می‌شود که گلکسی زد فولد 2 در چین و برای یک رویداد رونمایی جداگانه در تاریخ 19 شهریور (9 سپتامبر) برنامه ریزی شده است.

گلکسی زد فولد 2 در رنگ های مشکی و برنز در دسترس خواهد بود. رنگ مشکی در عکس‌های بالا و پایین مشاهده می‌شود. یک نسخه سوم از این دستگاه نیز به نام گلکسی زد فولد 2 Thom Browne Edition وجود خواهد داشت و به صورت محدود عرضه خواهد شد. قیمت‌های عرضه در چین در حال حاضر موجود نیست اما نسخه استاندارد در بیشتر بازارها حدود 2,000 یورو خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.