تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصاویر گوشی گلکسی W21 سامسونگ توسط TENAA در فضای مجازی منتشر شد

تصاویر گوشی گلکسی W21 سامسونگ

ار روزهای گذشته میدانیم که گوشی تاشوی جدید سامسونگ در حال آماده سازی است. تقریبا یک هفته پیش Samsung Galaxy W21 در لیست گواهینامه 3C و TENAA مشاهده شد. به تازگی تصاویر گوشی گلکسی W21 سامسونگ توسط TEANAA در فضای مجازی منتشر شده است. این تصاویر طراحی گوشی جدید سامسونگ را کاملا مشخص کرده است.

تصاویر گوشی گلکسی W21 سامسونگ اطلاعات جدیدی را از این گوشی تاشو به ما میدهد. به طور کلی سری گلکسی W سامسونگ یک سری از گوشی های برتر کره ای هاست. این گوشی ها با همکاری China Telecom به طور انحصاری در کشور چین فروخته میشود. از سال گذشته این سری وارد دسته بندی گوشی های تاشوی بازار اسمارت فون ها شده است.

تصاویر گوشی گلکسی W21 سامسونگ

 

تصاویر گوشی گلکسی W21 سامسونگ

 

گوشی Samsung Galaxy W21 از نظر طراحی و مشخصات شباهت فراوانی به گلکسی زد فولد 2 دارد. در واقع میشود آن را نسخه ای از Samsung Galaxy Z Fold 2 حساب کرد. گفته میشود این گوشی با رنگ طلایی به بازار می آید.

تصاویر گوشی گلکسی W21 سامسونگ رنگ نقره ای این دستگاه را نشان میدهد. گوشی گلکسی زد فولد 2 با رنگ های Mystic Bronze و Mystic Black در دسترس کاربران قرار گرفت. باید ببینیم Galaxy W21 به جز رنگ نقره ای که در تصاویر مشاهده میشود و رنگ طلایی که شایعه هایی راجع به آن شنیده میشود با چه رنگ دیگری به بازار می آید.

همچنین گفته میشود بر خلاف Thom Browne Edition که نسخه محدودی از گوشی های زد فولد 2 است. گوشی جدید سامسونگ گلکسی W21 به جای شیشه با بدنه فلزی به بازار خواهد آمد.

گوشی Samsung Galaxy W21 تاییدیه گواهینامه 3C را نیز دریافت کرده است. گوشی جدید سامسونگ احتمالا باتری 4235 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت. به علاوه پیش بینی میشود با شارژ 15 واتی عرضه شود. به هرحال هنوز اطلاعات بیشتری از این گوشی تاشو جدید در دست نیست. انتظار میرود در روزهای آینده شاهد رونمایی رسمی از این گوشی باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.