تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصویر رسمی هوآوی میت 40 ماژول دوربینی هشت ضلعی آن را نشان میدهد

تصویر رسمی هوآوی میت 40

میدانیم که شرکت هوآوی تاریخ 22 اکتبر را برای رونمایی رسمی از پرچمدار جدید خود در نظر گرفته است. سری Huawei Mate 40 رسما یکم آبان ماه معرفی میشود. تصویر رسمی هوآوی میت 40 یک محفظه دوربین منحصر به فرد و هشت ضلعی را نشان میدهد. طراحی پنل پشتی گوشی جدید هوآوی با حق اختراع یک طراحی که در ماه سپتامبر توسط CNIPA منتشر شد مشابه است.

تصویر رسمی هوآوی میت 40 نشان میدهد که اولین گوشی با طراحی ماژول دوربینی هشت ضلعی را شاهد خواهیم بود. سری Huawei Mate 40 در چهار مدل به بازار می آید. این مدل ها هوآوی Mate 40 و هوآوی Mate 40 Pro و هوآوی Mate 40 Pro Plus و هوآوی Mate 40 RS Porsche Design نام دارند. پیش بینی میشود هرچهار مدل این خانواده با همین طراحی منتشر شده از پنل پشتی به بازار بیایند.

تصویر رسمی هوآوی میت 40

 

تصویر رسمی هوآوی میت 40

 

هنوز مشخص نیست هوآوی Mate 40 در پنل پشتی خود از چند لنز دوربین استفاده خواهد کرد. اما به نظر میرسد که مدل پرو سری هوآوی میت 40 از بهترین تنظیمات دوربین این خانواده بهره ببرد. پیش بینی میشود مدل پرو با تنظیم دوربین لنزهای پنتا و سنسوری از شرکت سونی خودنمایی کند.

تصویر رسمی هوآوی میت 40 همچنین دکمه های تنظیم صدا و یک دکمه نارنجی را در سمت راست بدنه گوشی نشان میدهد. ماه گذشته LetsGoDigital از ثبت یک حق اختراع برای اسمارت فونی تمام صفحه و با ماژول دوربینی هشت ضلعی خبر داد. تصویر رندر زیر بر اساس طرح های موجود در پرونده های ثبت اختراع منتشر شده به اشتراک گذاشته شده است. به نظر میرسد طراحی سری Huawei Mate 40 مشابه این رندر منتشر شده باشد.

 

تصویر رسمی هوآوی میت 40

 

تصویر رندر منتشر شده یک گوشی با نمایشگر تخت و دوربین سلفی زیر نمایشگر را نشان میدهد. به علاوه از ماژول دوربینی هشت ضلعی بهره میبرد که از پنج لنز دوربین پشتیبانی میکند. اما بعید به نظر میرسد پرچمدار جدید هوآوی یعنی هوآوی Mate 40 از دوربین سلفی زیر نمایشگر بهره ببرد. پیش بینی میشود گوشی جدید هوآوی از نمایشگری لبه خمیده و با بریدگی برای تعبیه دوربین سلفی دوگانه برخوردار باشد. به هرحال به نظر میرسد تا اول آبان باید منتظر رونمایی از سری Huawei Mate 40 بمانیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.