تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصویر محفظه دوربین گلکسی اس 21 سامسونگ در پنل پشتی مشخص شد

دوربین گلکسی اس 21 سامسونگ

به تازگی تصاویر گلکسی S21 سامسونگ جزئیات طراحی نمایشگر گوشی را مشخص کرده بود. پرچمدار جدید سامسونگ احتمالا اواخر امسال رونمایی شود و اوایل ژانویه رسما وارد باز خواهد شد. اخبار و شایعات در اطراف Samsung Galaxy S21 روز به روز در حال افزایش است. تصویر محفظه دوربین گلکسی اس 21 سامسونگ در پنل پشتی مشخص شد. این محفظه با تصویر ماژول دوربینی دستگاه که قبلا مشاهده شده بود مطابقت دارد.

در روزهای گذشته رندرهای سری Galaxy S21 در فضای مجازی منتشر شده بود. این تصاویر اطلاعاتی درباره دوربین گلکسی اس 21 سامسونگ در اختیار ما قرار میدهد. با توجه به این تصاویر متوجه شدیم که گلکسی S21 در مدل پایه دارای مجموعه دوربینی سه گانه است. در حالی که گلکسی S21 اولترا با دوربینی چهارگانه به بازار خواهد آمد. اخبار رسمی و دقیقی راجع به پرچمدار جدید سامسونگ در دست نیست. به نظر میرسد اما این گوشی جدید به جای فوریه اوایل ماه ژانویه به بازار بیاید.

دوربین گلکسی اس 21 سامسونگ

 

دوربین گلکسی اس 21 سامسونگ Samsung Galaxy S21

 

نمایشگر سامسونگ گلکسی S21 تقریبا مشابه پرچمدار نسل قبلی گلکسی S20 طراحی شده است. این نمایشگر از یک حفره در قسمت وسط و بالای خود برای قرار گرفتن دوربین سلفی میزبانی میکند. گفته میشود احتمالا مدل پایه Galaxy S21 صفحه نمایشی 6.2 اینچی خواهد داشت. در حالی که Samsung Galaxy S21 Ultra احتمالا با نمایشگری 6.7 تا 6.9 اینچی عرضه شود.

در مورد دوربین گلکسی اس 21 سامسونگ و سنسورهای استفاده شده در آن اطلاعات دقیقی مطرح نشده است. به نظر میرسد پرچمدار جدید سامسونگ در طراحی پنل پشتی مدل پایه خود از جنس پلاستیک برای کاهش هزینه های تولید استفاده کرده است. به این ترتیب پیش بینی میشود Galaxy S21 احتمالا قیمتی پایین تر از Galaxy S20 داشته باشد. در مورد برچسب قیمتی نیز پیش بینی 899 دلار میشود.

به هرترتیب سامسونگ هنوز رسما هیچ خبری را راجع به محصولات جدید خود اعلام نکرده است. پس به نظر میرسد باید منتظر روزهای آینده و شنیدن خبرهای بیشتر باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.