تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصویر پنل پشتی Huawei Mate 40 RS Porsche Design در فضای مجازی منتشر شد

Huawei Mate 40 RS Porsche Design

پرچمدار جدید هوآوی سری میت 40 کمتر از یه هفته دیگر و در تاریخ 22 اکتبر رسما معرفی میشود. هر روز که به زمان معرفی سری Mate 40 نزدیک تر میشویم خبرهای بیشتری از آن میشنویم. این خانواده پرچمدار در چهار مدل به بازار عرضه خواهد شد. به تازگی تصویر پنل پشتی Huawei Mate 40 RS Porsche Design در فضای مجازی منتشر شد.

یکی از کاربران توییتر تصویر پنل پشتی هوآوی میت 40 آر اس طراحی پورشه را منتشر کرد. در این تصویر ماژول دوربینی هشت ضلعی گوشی پرچمدار جدید هوآوی را میبینیم که حفره های زیادی درون خود دارد. پنل پشتی هوآوی میت 40 آر اس تقریبا به رنگ آبی و در قسمت هایی مات و براق است.

Huawei Mate 40 RS Porsche Design

 

Huawei Mate 40 RS Porsche Design

 

وسط قاب پشتی هوآوی میت 40 آر اس یک باند ضخیم چند خطی از بالای ماژول دوربینی تا قسمت پایینی گوشی کشیده شده است. نسل قبلی پرچمدار هوآوی سری Mate 30 نیز مدلی با نام آر اس طراحی پورشه داشت. گوشی جدید بر خلاف نسل قبلی دارای آرم گروه لوکس نیست اما عبارت Porsche Design به طور کامل پشت آن نوشته شده است. این طراحی به نظر غیر معمول می آید ولی قطعا طرفداران خاص خود را دارد.

کاربر افشا کننده تصویر Huawei Mate 40 RS Porsche Design راجع به قیمت این گوشی نیز پیش بینی برچسب 2000 یورویی را دارد. این قیمت نسبت به همین مدل در خانواده میت 30 کمی پایین تر است. چرا که هوآوی میت 30 آر اس با قیمت 2095 یورویی برای فروش ارائه شده بود.

گوشی جدید پرچمدار هوآوی میت 40 آر اس طراحی پورشه به جز رنگی که در تصویر مشاهده میشود یک نسخه سفید رنگ هم خواهد داشت. جنس پنل پشتی این گوشی از سرامیک در نظر گرفته شده است. به علاوه مانند بقیه سری Mate 40 از تراشه Kirin 9000 برای پردازش داده ها استفاده میکند. همچنین نمایشگر آن OLED است و از شارژ بی سیم سریع نیز پشتیبانی میکند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.