تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

تغییر قابلیت بزرگنمایی سامسونگ گلکسی S20 اولترا در آخرین بروزرسانی

قابلیت بزرگنمایی S20 اولترا

سری گوشی‌های 5G گلکسی S20 اولترا در مناطق Nordic، نسخه بروزرسانی اندروید دریافت می‌کنند که در این نسخه، شماره ساخت سیستم‌عامل به سمت G98xBXXU2ATF5 سوق داده می‌شود. این دومین بروزرسانی برای سری گلکسی S20 با قابلیت 5G در اروپا است که پچ امنیتی ژوئن 2020 را دریافت می‌کنند. در این بروزرسانی تغییراتی در ویژگی زوم گلکسی S20 اولترا اتفاق می‌افتد.

ویژگی بزرگنمایی برای اولین بار چند هفته پیش با نسخه سیستم‌عامل G98xxXXU2ATE6 به گلکسی S20 اولترا سامسونگ معرفی شد و به عنوان راهی برای جبران نقص فاصله کانونی طولانی تر از حد معمول آن بود. ما این حالت دوربین را قبلاً به طور کامل شرح داده‌ایم.

در جدیدترین بروزرسانی با فعال کردن زوم نزدیک ۲ برابر به جای زوم ۱.۵ برابر، عملکردهای بزرگنمایی نزدیک دچار تغییر می‌شود. علاوه بر این، در حالت استفاده از زوم نزدیک، در تصویر پایین در گوشه‌ی تصویر، متنی نوشته شده است که به شما این نکته را تذکر می‌دهد که “اینجا را لمس کنید، برای زوم دقیق تر کمی به عقب بروید”.

Galaxy S20 camera close up zoom - تغییر قابلیت بزرگنمایی سامسونگ  گلکسی S20 اولترا در آخرین بروزرسانی

در آخرین بروزرسانی سیستم‌عامل گوشی‌های سری گلکسی S20 سامسونگ با قابلیت 5G در کشورهای نوردیک، شاهد ویژگی خاصی نبوده‌ایم و تغییر در قابلیت بزرگنمایی نزدیک، به سایر مدل‌های گلکسی S20 منتقل نشده‌است.

این مطلب را هم بخوانید :

 

چگونه در حالت زوم ۱۰۰ برابر در گلکسی S20 فیلم‌برداری کنیم؟

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.