تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

با برنامه YouTube Go فیلم ها را برای تماشای آفلاین ذخیره کنید

برنامه YouTube Go برای دانلود در فروشگاه گوگل پلی در دسترس است. این برنامه که برای استفاده در سیستم عامل اندروید Go بهینه شده است، برنامه‌ای ساده و کم حجم برای گشت و گذار در YouTube است که فقط در مناطق منتخب آسیا مانند هند و اندونزی در دسترس است. اگر در کشور دیگری هستید و مایلید این برنامه را امتحان کنید.

گوگل در ابتدا نسخه بتا برنامه YouTube Go را در فروشگاه گوگل پلی راه اندازی کرد. این برنامه به شما امکان می ‌دهد فیلم ها را برای مشاهده آفلاین در دستگاه یا کارت حافظه SD گوشی خود ذخیره کنید و استفاده از حجم داده اینترنت خود را کاهش دهید.

عملکرد این برنامه دقیقاً مثل برنامه معمولی YouTube است، اما وقتی ویدیویی را برای تماشا انتخاب می کنید، این اپلیکیشن از شما می ‌پرسد که آیا می ‌خواهید آن را دانلود کنید؟ فیلم‌ها در دو وضوح “کیفیت پایه” (که به نظر می رسد 144 پیکسل است) و “کیفیت استاندارد” (که احتمالاً 360 پیکسل است) در دسترس هستند. در این برنامه دسترسی به کیفیت HD وجود ندارد. به هر حال این برنامه در درجه اول برای مناطقی با سرعت اینترنت نسبتاً کم و دستگاه‌ هایی با ظرفیت ذخیره سازی پایین طراحی شده است.

برنامه YouTube Go

محیط برنامه YouTube Go
محیط برنامه YouTube Go

فیلم ‌های آفلاین دانلود شده را از طریق بلوتوث می توانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید. گوگل این نکته را خاطر نشان می ‌کند که برای انجام یک بررسی امنیتی 15 کیلوبایتی پس از دریافت ویدیو، نیاز به اینترنت دارید.

این برنامه مورد استقبال افرادی قرار خواهد گرفت که دسترسی چندان مناسبی به اینترنت ندارند. نبود وضوح تصویر 720p یا 1080p ممکن است آزار دهنده به نظر برسد، اما یادمان باشد که این برنامه برای دستگاه ‌ها و اینترنت ضعیف طراحی شده است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.