تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تیزر ویدیویی هوآوی Mate 40 نرخ تازه سازی 90 آن را نشان میدهد

تیزر ویدیویی هوآوی Mate 40

پرچمدار جدید هوآوی Huawei Mate 40 در تاریخ 22 اکتبر به صورت رسمی معرفی میشود. کمتر از یک هفته دیگر خانواده گوشی جدید هوآوی در چهار مدل به بازار خواهد آمد. در روزهای گذشته شایعات و اخبار مختلفی راجع به مشخصات سری هوآوی میت 40 شنیده ایم. به تازگی اما تیزر ویدیویی هوآوی Mate 40 نرخ تازه سازی 90 آن را نشان میدهد.

تیزر ویدیویی هوآوی Mate 40 مربوط به یک بازی نبرد فضایی بین ستاره ای است. برخی از کاربران با دقت متوجه شدند که هرچه تعداد فریم بازی در گوشه پایین سمت چپ به عدد 90 نزدیک تر میشود تجهیزات هواپیمایی موجود در بازی نیز افزایش می یابد. به این ترتیب سری Huawei Mate 40 نرخ تازه سازی 90 هرتزی را ارائه خواهد داد. پرچمدار نسل گذشته هوآوی Mate 30 از نرخ نوسازی 60 هرتزی پشتیبانی میکرد.

تیزر ویدیویی هوآوی Mate 40

 

 

تیزر ویدیویی هوآوی Mate 40

 

گوشی های پرچمدار گیمینگ نرخ نوسازی 90 هرتزی و 120 هرتزی و در برخی موارد 144 هرتزی را ارائه میدهند. پرچمدار جدید هوآوی بالاترین نرخ نوسازی و روانترین نمایشگر را ارائه نمیدهد. اما نسبت به نسل گذشته خود با پیشرفت و بهبود عملکرد همراه است. در مورد مدل پرو گوشی های هوآوی Mate 40 ممکن است نرخ نوسازی 120 هرتزی در نظر گرفته شده باشد. البته این تنها یک احتمال است و اینکه هوآوی نمیخواهد از دیگر رقیبان خود در بازار جا بماند.

سری هوآوی میت 40 برای پردازش داده های خود از چیپست قدرتمند Kirin 9000 استفاده خواهد کرد. نمایشگر این گوشی جدید هوآوی ظاهری منحنی خواهد داشت. در تیزر تبلیغاتی چند روز پیش این گوشی طراحی دوربین هشت ضلعی آن مشخص شد. همچنین در مورد مدل های پرو خانواده Mate 40 گفته میشود که با تنظیمات دوربین Hexa قابلیت فیلمبرداری حرفه ای را ارائه میدهند.

به علاوه سری Huawei Mate 40 با رابط EMUI 11 راه اندازی میشود. همچنین پرچمدار جدید هوآوی احتمالا از شارژ سریع 66 واتی پشتیبانی میکند. تیزر ویدیویی هوآوی Mate 40 ممکن است تنها به مدل های پایه مربوط باشد و مدل های پرو نرخ نوسازی بالاتری ارائه دهند. البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست و به نظر میرسد باید تا اول آبان منتظر بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.