تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

جزئیات طراحی OxygenOS 11 وان‌پلاس

OxygenOS 11 وان‌پلاس

OxygenOS 11 وان‌پلاس – با بزرگتر شدن اندازه گوشی‌های هوشمند، برخی از تولیدکنندگان بیشتر از هر چیز به ارگونومی پوشش نرم افزاری خود توجه می‌کنند. ‌وان‌پلاس با ارائه و با تأکید بر استفاده یک دستی از دستگاه، مجدداً نرم افزار خود را طراحی می‌کند. نسخه OxygenOS 11 بتا در حال حاضر برای گوشی‌های سری وان‌پلاس 7 و 8 در کنار پیش نویس اندروید 11 در دسترس است و اکنون این شرکت نشان داد که چطور هویت بصری xygenOS جدید بوجود آمده است.

در هسته اصلی خود، OxygenOS سعی می‌کند با ارائه‌ی یک حس مناسب اندرویدی، تجربه‌ی بهبود یافته‌ای را در لمس مناسب و آسان دستگاه با ویژگی‌های اضافی در اختیار کاربر قرار دهد. یک پیشرفت اساسی با هدف تمرکز بر قابلیت استفاده از یک دست. وان‌پلاس برای کمک به تعیین اندازه متن ایده آل درون برنامه، آزمایشاتی را با کاربران خود انجام می‌دهد.

جزئیات طراحی OxygenOS 11 وان‌پلاس

 

xygenOS جدید

یک نقشه حرارتی از مناطق لمس شده در صفحه نمایش توسط کاربران از مناطق آسان برای دسترسی به صفحه نمایش گرد آوری شده است. نتایج نشان می‌دهد که نقطه شیرین و مناسبتر در وسط نمایشگر است. این در کنترل‌های لمسی کاهش یافته OxygenOS 11 در برنامه‌هایی مانند تنظیمات، عکس‌ها و هوا منعکس شده است.

 

 

همچنین موارد خاص برنامه مانند دکمه اشتراک گذاری سریع سریع در برنامه دوربین وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تصویر کوچک آخرین تصویر ذخیره شده خود را برای گزینه‌های اشتراک سریع فشار داده و نگه دارید. OxygenOS 11 همچنین فونت جدید وان‌پلاس، حالت تاریک بهینه شده و بهیود‌های اساسی بصری بیشتری را به همراه دارد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.