تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

حالت دو سیم کارت آیفون 12 و آیفون 12 پرو از اتصال 5G پشتیبانی نمیکند

حالت دو سیم کارت آیفون 12

هر دو مدل iPhone 12 و iPhone 12 Pro قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت را ارائه میدهند. حالت دو سیم کارت آیفون 12 برای زمانی مناسب است که کاربر بخواهد شماره های شخصی و کاری خود را جدا کند. این حالت در پرچمدار جدید آیفون مدل های آیفون 12 و آیفون 12 پرو در صورت فعال بودن از اتصال 5G پشتیبانی نمیکند.

حالت دو سیم کارت آیفون 12 در صورت استفاده تنها اینترنت 4G را ارائه خواهد داد. البته به نظر میرسد این محدودیت در آینده و با آپدیت های نرم افزاری اپل برطرف خواهد شد. به این ترتیب که کاربر بتواند با غیر فعال کردن یکی از دو سیم کارت از سیم کارت دیگر با اتصال 5G بهره ببرد. در صورتی که کاربر دوباره به استفاده از دو سیم کارت بپردازد اتصال 5G قطع میشود. این قطعا به مذاق مشتریان پرچمدار جدید آیفون خوش نخواهد آمد. چرا که راحتی داشتن دو سیم کارت همزمان بسیار بهتر و مناسب تر بود.

حالت دو سیم کارت آیفون 12

 

حالت دو سیم کارت آیفون 12

 

هنگام رونمایی از سری iPhone 12 شرکت اپل روی قابلیت استفاده از اتصال 5G در گوشی های آیفون جدید تاکید زیادی کرد. حالا به نظر میرسد با وجود این محدودیت برخی از خریداران این گوشی ها ناامید شوند. اما همان طور ک گفتیم به روز رسانی نرم افزاری در آینده میتواند این مشکل را از بین ببرد. ولی هنوز هیچ خبر یا شایعه ای در این زمینه منتشر نشده است.

هر دو مدل آیفون 12 و آیفون 12 پرو در ایالات متحده امریکا از شبکه های mmWave زیر 6 گیگاهرتز پشتیبانی میکنند. ارائه چنین قابلیتی بسیار بی نظیر است. چرا که میتوانید سرعت بسیار بهتری از اینترنت 4G داشته باشید. ولی کماکان عدم پشتیبانی از اتصال 5G در زمان استفاده همزمان دو سیم کارت در آیفون 12 شاید نقطه ضعف دستگاه باشد. ولی انتظار میرود در آینده ای نزدیک به آپدیت نرم افزاری این مشکل را حل کند. باید منتظر خبرهای جدید در آینده باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.