تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

حل مشکل ارور Update Failed یا Apple Pay Not Available در بروزرسانی

ارور Update Failed یا Apple Pay Not Available

حل مشکل ارور Update Failed آیفون – اگر یکی از هشدارهای زیر را مشاهده کردید، عیب یاب iOS یا iPadOS مشکلی را در آیفون یا آیپد شما شناسایی کرده که نیاز به تعمیر دارد.

ارور Cellular Update Failed

اگر این هشدار را مشاهده کردید، در بروزرسانی ویژگی‌های ارتباطی تلفن همراه iPhone یا iPad شما مشکلی پیش آمده است. آیفون شما نمی‌تواند تماس یا پیام متنی برقرار یا دریافت کند و یا به داده تلفن همراه دسترسی پیدا کند.

 

ios13 iphone xs home screen cellular update failed - حل مشکل ارور Update Failed یا Apple Pay Not Available در بروزرسانی


ارور Ultra Wideband Update Failed

اگر این هشدار را در آیفون 11، آیفون 11 پرو یا آیفون 11 پرو مکس مشاهده کردید، در بروزرسانی ویژگی Ultra Wideband آیفون شما مشکلی پیش آمده است. آیفون شما نمی‌تواند از Ultra Wideband استفاده کند تا زمانی که بروز شود.

 

ios13 iphone xs home screen ultra wideband update failed - حل مشکل ارور Update Failed یا Apple Pay Not Available در بروزرسانی


ارور Apple Pay requires an update

ارور Apple Pay requires an update به این معناست که تا زمانی که iOS یا iPadOS را روی دستگاه خود بروز نکنید، نمی‌توانید از Apple Pay یا Wallet برای پرداخت استفاده کنید یا به آنها دسترسی داشته باشید. برخی از کارت‌های Wallet ممکن است همچنان در دسترس باشند در حالی که پرداخت‌ها در دسترس نیستند.

 

ios13 iphone xs home screen apple pay not available on this iphone - حل مشکل ارور Update Failed یا Apple Pay Not Available در بروزرسانی

 

کار بعدی چیه

قبل از ادامه مطمئن شوید که از آیفون یا آیپد خود نسخه پشتیبان تهیه کرده‌اید. سپس برای نصب مجدد iOS یا iPadOS این مراحل را دنبال کنید:

1. دستگاه خود را به کامپیوتر وصل کنید. مطمئن شوید که آخرین نسخه macOS یا iTunes را دارید. در (مک) Mac با سیستم‌عامل macOS Catalina 10.15، برنامه Finder را باز کنید. در Mac با سیستم‌عامل macOS Mojave 10.14.4 یا پایینتر و یا در کامپیوتر، iTunes را باز کنید.

2. اگر هشدار “Trust this Computer“،«اعتماد به این رایانه» را مشاهده کردید، قفل دستگاه خود را باز کرده و روی «Trust» ضربه بزنید.

3. دستگاه خود را انتخاب کنید.

4. در برنامه Finder، روی General کلیک کنید. یا در iTunes، روی خلاصه (Summary) کلیک کنید، سپس این مراحل را دنبال کنید:

  • در Mac: بر روی گزینه Check for Update کلیک کنید.
  • در کامپیوتر Windows: بر روی Check for Update کلیک کنید.

کامپیوتر شما نسخه فعلی نرم افزار را بر روی دستگاه شما دانلود و نصب می‌کند. تا زمان اتمام دانلود، دستگاه خود را از کامپیوتر جدا نکنید.

 

منبع وب‌سایت اپل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.