تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود بازی عصر حجری 1.3.1 The Croods غار نشینان

با دانلود رایگان The Croods برای آندروید می توانید به Croods برای زنده ماندن در عصر حجر کمک کنید. دنیای ماقبل تاریخ خود را در بازی مهیج و سر گرم کننده  The Croods اختراع کنید

Croods  نتیجه اتحاد بین Rovio و DreamWorks پدید آمده است. این یک بازی استثنایی است که ما را به دوران ماقبل تاریخ به ویژه به عصر حجر باز می گرداند . اگر به انیمیشن زیبای غار نشینان علاقه مند هستید و هماندد خیلی از طرفداران پر و پا قرص این انیمیشن زیبا هستید به هیچ وجه این بازی رو از دست ندهید

حل معماهایی به صورت مرحله ای برای زنده ماندن در عصر حجر برای کاراکتر های انیمیشن غار نشینان.

ما در بازی مهیج Croods این شانس را داریم که در زندگی روزمره یک خانواده معمولی این دوره شرکت کنیم. خوب ، البته شاید خیلی هم معمولی نباشد ، زیرا غار نشینان از یک خانواده بسیار مدرن تر و جلو تر از زمان خود هستند.

Croods یک بازی است که در آن بازی ها و پازل ها را در هم آمیخته است و ما حتما باید مطمعن شویم در آن باید مطمئن شویم که شخصیت ها زنده مانده اند و برای این کار چیزی بهتر از داشتن ایده های عالی نداریم!

پازل عالی و گرافیک عالی در The Croods

Croods به دلیل طراحی شخصیت ها و تنظیمات ، با سبک فیلم انیمیشن ، به لطف تجربه ای که توسط استودیوی DreamWorks ارائه شده است ، برجسته است . همچنین با توجه به کیفیت پازل های ارائه شده ، که نتیجه ذهن درخشان بچه های Rovio است. در کل ، دانلود رایگان The Croods برای اندروید یک ایده عالی است.

الزامات و اطلاعات مورد نیاز بازی:
  • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: Android 2.3.
  • دارای خریدهای درون برنامه ای.

دانلود بازی با لینک مستیم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.