تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

دانگل اندروید تی وی گوگل در آستانه ورود به بازار

پس از آنکه شایعات پیرامون نسل آینده دستگاه های استریم گوگل زیاد شد حال دو دستگاه جدید از این شرکت وب سایت اف سی سی آمریکا منتشر شد که بنظر میرسد دانگل اندروید تی وی گوگل و ریموت کنترل آن میباشد.

تمامی دستگاه‌های وایرلس برای فروش در کشور ایالات متحده آمریکا باید بصورت کامل تاییدیه کمیسیون فدرال ارتباطات  را دریافت کرده باشند. با توجه به این مورد ۲ دستگاه جدید گوگل با شماره مدل GZRNL و G9N9N اکنون سایت FCC قرار گرفته‌اند.

یک برچسب کارت مانند در لیست FCC قرار دارد که اگر برای دانگل اندروید تی‌وی گوگل باشد، در بخش پشتی این دستگاه قرار می‌گیرد. طبق اطلاعات موجود در FCC، دستگاه GZRNL تنها از وای فای و بلوتوث پشتیبانی می‌کند که تعجب‌برانگیز نیست.

دستگاه G9N9N تنها به عنوان یک محصول بی‌سیم لیست شده و اطلاعات بیشتری از آن وجود ندارد، با این حال برچسب FCC زیر کاور بخش باتری قرار می‌گیرد. بنابراین انتظار می‌رود با ریموت دانگل اندروید تی‌وی روبه‌رو باشیم چرا که اکثر ریموت‌ها دارای کاور بخش باتری هستند که زیر آن، چندین باتری قرار می‌گیرند.

دانگل اندروید تی وی گوگل در آستانه ورود به بازار

این ریموت تنها از بلوتوث پشتیبانی می‌کند و همانطور که در برچسب FCC قابل مشاهده است، این دستگاه به همراه دانگل گوگل در تایلند به تولید می‌رسند که نشان از گسترش و تنوع زنجیره تامین گوگل دارد. شماره مدل این محصولات متفاوت از دستگاه‌های گذشته گوگل است و این کمپانی معمولا از شماره مدل‌های مرتبط با «استار ترک» مانند NC2-6A5 و NCC-1701 برای کروم کست استفاده کرده است.

نزدیک به دو ماه پیش گزارشی در اینترنت منتشر شد مبنی بر اینکه گوگل در حال توسعه یک دانگل تلویزیون با اسم رمز سابرینا است که از اندروید TV و ریموت با رابط کاربری سنتی استفاده می‌کند. در حال حاضر تنها چندین تلویزیون از اندروید تی‌وی بهره می‌برند و همچنین محصولاتی مانند انویدیا شیلد با قیمت پایه ۱۴۹/۹۹ دلار و شیائومی می باکس اس با قیمت ۵۹/۹۹ دلار در بازار به فروش می‌رسند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.