تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دوربین‌‌ سلفی زیر نمایشگر هیجان ‌انگیزترند!

دوربین‌های‌ سلفی زیر نمایشگر

دوربین‌‌ سلفی زیر نمایشگر – طبق نظرسنجی هفته گذشته که توسط وب‌سایت GSMArena انجام شده است، مشخص شده است که که کیفیت تصویر دوربین سلفی در اولویت نیست. در عوض اکثر افراد یک گوشی جذاب، زیبا و ضد آب را ترجیح می‌دهند. 75٪ از رای دهندگان طرفدار دوربین‌های سلفی زیر نمایشگر بودند در حالی که فقط 25٪ افراد حاضر در نظر سنجی طراحی دوربین سلفی پاپ‌آپ را ترجیح می‌دادند.

ثابت شد که دوام و پایداری یک دستگاه فراتر از مقاومت در برابر آب، یک نگرانی اساسی است. بسیاری از افراد اعتقاد ندارند که مکانیزم پاپ‌آپ تا آخر عمر گوشی دوام خواهد آورد. همچنین، چنین ساز و کاری حجم بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد.

ایسوس ادعا می‌کند که موتور دوربیبن چرخشی زن‌فون 7 بیش از دو برابر گشتاور نسبت به مدل سال گذشته دارد و این دوربین می‌تواند وزنی معادل 35 کیلوگرم را تحمل کند و آن را به سمت جلو هل دهد. با توجه به طراحی این دستگاه، ایسوس فضای کافی برای باتری 5,000 میلی‌آمپرساعتی را پیدا کرد. توجه داشته باشید که خود ماژول‌های دوربین کاملاً استاندارد هستند و عکس‌های با کیفیتی را ارائه می‌دهند. در واقع بهترین عملکرد دوربین سلفی در این طرف از هوآوی میت Xs است.

دوربین‌‌ سلفی زیر نمایشگر هیجان ‌انگیزترند

در مقابل، محصولات نسل اول معمولاً دارای گوشه‌هایی خشن هستند و هنگامی که ZTE گوشی خود را با دوربین سلفی در زیر صفحه نمایش اعلام کرد، اولین دستگاه استفاده شده از این تکنولوژی خواهد بود.

 

 

این اولین بار نیست که ثابت می‌شود دوربین‌های زیر نمایشگر محبوب‌ترین گزینه هستند. مسلماً یک عامل جالب در آنها وجود دارد که افراد را به خود جلب می‌کند.

البته کسانی نیز هستند که به کیفیت تصویر دوربین سلفی اهمیت نمی‌دهند، زیرا هیچ استفاده‌ای از دوربین سلفی ندارند. برای آنها یک راه حل با دوام برای حفظ صفحه نمایش و از بین بردن آسیب‌های احتمالی نمایشگر بهترین گزینه است، خواه دوربین سلفی در زیر نمایشگر باشد یا در حاشیه بالای صفحه نمایش.

 

دوربین سلفی میت 40 هوآوی زیر صفحه نمایش نیست

وان‌پلاس Nord مجهز به دوربین سلفی دوگانه خواهد بود

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.