تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دوربین هوآوی میت 40 پرو با تنظیمات دوربین Hexa و قابلیت فیلمبرداری حرفه ای

دوربین هوآوی میت 40 پرو

پرچمدار جدید هوآوی سری Huawei Mate 40 حدود یک هفته دیگر و در تاریخ 22 اکتبر رونمایی خواهد شد. خانواده هوآوی Mate 40 در چهار مدل راهی بازار میشود. هوآوی میت 40 و هوآوی میت 40 پرو و هوآوی میت 40 پرو پلاس به علاوه هوآوی میت 40 آر اس طراحی پورشه اسامی این مدل هاست. به تازگی گزارشی نشان میدهد که دوربین هوآوی میت 40 پرو از تنظیمات دوربین Hexa بهره میبرد.

اخیرا یک تصویر تبلیغاتی به صورت رسمی برای معرفی پرچمدار جدید هوآوی منتشر شده است. تصویر رسمی Huawei Mate 40 ماژول دوربینی هشت ضلعی آن را نشان میدهد. به تازگی یکی از کاربران توییتر مطلبی را درباره سری هوآوی Mate 40 عنوان کرده است. او میگوید دوربین هوآوی میت 40 پرو و پرو پلاس در پنل پشتی دستگاه شش گانه خواهد بود.

دوربین هوآوی میت 40 پرو

 

دوربین هوآوی میت 40 پرو پرچمدار جدید هوآوی

 

از مشخصات دوربین هوآوی میت 40 پرو فعلا اطلاعات دقیقی در دست نیست. پیش بینی میشود گوشی جدید هوآوی به تنظیمات دوربین Hexa مجهز شده باشد. همچنین گفته میشود لنز اصلی 108 مگاپیکسلی و حداقل یک لنز زوم پریسکوپی برای این دستگاه در نظر گرفته شده است.

درباره دوربین سری Huawei Mate 40 همچنین شایعاتی دیگری مطرح شده است. یکی دیگر از کاربران توییتر عنوان کرده که مدل های پرو و پرو پلاس پرچمدار جدید هوآوی از قابلیت فیلمبرداری درجه یک نیز بهره میبرند. او میگوید به این ترتیب دیگر نیازی نیست برای فیلمبرداری های حرفه ای دوربین بزرگی به همراه داشته باشید. چرا که تنظیمات دوربین Hexa موجود در مدل های پرو هوآوی Mate 40 از قابلیت فیلمبرداری حرفه ای پشتیبانی میکند.

از دیگر مشخصات خانواده هوآوی میت 40 که در اول آبان معرفی میشوند باید به Kirin 9000 اشاره کرد. به علاوه عنوان میشود گوشی جدید هوآوی با شارژر 66 واتی ارائه خواهد شد. در حال حاضر اطلاعات مطرح شده از سوی هوآوی تایید نشده است. پس به نظر میرسد برای دست یابی به اطلاعات دقیق باید تا یک هفته دیگر منتظر بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.