تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

دوربین هوآوی میت 40 پرو رده بندی DxOMark را جا به جا کرد

دوربین هوآوی میت 40 پرو

پرچمدار جدید هوآوی سری Huawei Mate 40 امروز به صورت رسمی رونمایی شد. خانواده هوآوی میت 40 با چهار مدل به بازار معرفی شده است. دوربین هوآوی میت 40 پرو یکی از مدل های گوشی جدید هوآوی در آزمایش DxOMark شرکت کرده است. گوشی Huawei Mate 40 Pro توانست در این آزمایش امتیاز 136 را کسب کند.

دوربین هوآوی میت 40 پرو در آزمایش DxOMark امتیاز کلی 136 را کسب کرد. امتیاز عکس دوربین گوشی پرچمدار جدید هوآوی برابر 140 امتیاز است. همچنین امتیاز فیلم این گوشی جدید 116 امتیاز است. معیار جدیدی نیز به آزمایش دوربین گوشی های هوشمند اضافه شده است که بزرگنمایی نام دارد. گوشی Huawei Mate 40 Pro در این بخش توانست 88 امتیاز بگیرد.

دوربین هوآوی میت 40 پرو

 

دوربین هوآوی میت 40 پرو

 

کسب امتیاز کلی 136 توسط گوشی جدید هوآوی آن را به صدرنشین لیست DxOMark تبدیل میکند. به این ترتیب بهترین گوشی هوشمند در بخش عکاسی را تا به امروز باید میت 40 پرو دانست.

دوربین هوآوی میت 40 پرو از یک مجموعه سه گانه تشکیل شده است. دوربین اصلی یک سنسور 50 مگاپیکسلی و با دیافراگم f/1.9 است. دوربین بعدی یک لنز 20 مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.8 در نظر گرفته شده است. همچنین یک لنز تله فوتوی 12 مگاپیکسلی با دیافراگم f/3.4 در این مجموعه حضور دارند. گوشی جدید هوآوی همچنین از یک سنسور دمای رنگ چند طیفی نیز استفاده میکند. این گوشی هوشمند همچنین میتواند فیلم 4K را با سرعت 60 فریم در ثانیه ضبط کند.

آزمایش DxOMark روی پرچمدار جدید هوآوی انجام شد. بر این اساس این گوشی از یک دامنه پویای وسیع، حتی در نور کم و یا نور زیاد و شرایط داخلی برخوردار است. تنظیمات دوربین این گوشی فوکوس اتوماتیک سریع و دقیقی را برای عکس و فیلم ارائه میدهد. جزئیات خوب در حالت تنظیمات زوم و برآورد عمق خوب در حالت بوکه در صحنه های پیچیده از دیگر ویژگی های دوربین هوآوی میت 40 پرو است.

گوشی Huawei Mate 40 Pro در فیلم های بیرون و داخل خانه نویز کمی را دارد. همچنین رنگ ها به صورت متعادل و دقیق و دلپذیر نشان داده میشود. آزمایش گوشی جدید هوآوی یک میدان نسبتا باریک در دوربین فوق عریض را نشان میدهد. در همین حال، تصاویر گرفته شده با لنز تله اغلب از فوکوس خارج می شوند. همچنین در تعیین مقدار رنگ و نامشخص بودن مصنوعات در عکسها نیز مشکلاتی وجود دارد. از نظر ویدئویی، این تلفن هوشمند در صحنه های بسیار چالش برانگیز، دامنه دینامیکی محدود و نوردهی کمی را نشان داد. همراه با مقداری تغییر در وضوح بین فریم ها هنگام راه رفتن هنگام ضبط فیلم و در نور کم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.