تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

ردمی نوت 10 با تراشه‌ی دیمنسیتی 820 به بازار ارائه خواهد شد

ردمی نوت 10 با تراشه‌ی دیمنسیتی 820

اخبار و شایعات منتشر شده‌ی اخیر حاکی از آن است که ردمی نوت 10 اولین گوشی سری ردمی نوت است که از فناوری 5G پشتیبانی خواهد کرد. شنیده می‌شود جدیدترین گوشی ردمی برای پردازش داده‌های خود از تراشه‌ی دیمنسیتی 820 5G بهره خواهد برد.

ردمی و محصولات آن توانسته‌اند به خوبی جای خود را در میان علاقه‌مندان به گوشی‌های هوشمند باز کنند و می‌توان گفت که این شرکت تقریبا دوست‌داران و کاربران مخصوص خود را پیدا کرده که از اتفاق تعداد آن‌ها در سراسر دنیا کم هم نیست. این اتفاق اما بی علت با ارائه‌ی گوشی‌های با کیفیت با مشخصات و کانفیگ مناسب و قابل قبول نیست.

طبق شایعات منتشر شده در فضای مجازی ردمی به تازگی قصد ارائه‌ی گوشی ردمی نوت 10 را دارد که از تراشه‌ی دیمنسیتی 820 5G در آن بهره می‌برد و به این ترتیب محصول مورد نظر از شبکه 5G پشتیبانی خواهد کرد. آن طور که مطرح می‌شود در کنار این دستگاه، یک گوشی دیگر نیز توسط ردمی و با تراشه‌ی دیمنسیتی 720 نیز به بازار معرفی و عرضه خواهد شد.

ردمی 10X 5G یکی از محصولات ردمی است که در حال حاضر تنها به بازار کشور چین ارائه و عرضه می‌شود. پردازنده‌ی مرکزی این دستگاه نیز تراشه‌ی دیمنسیتی 820 است و به حالا ردمی قصد دارد محصولات تازه‌ی خود را که در آن‌ها از تراشه‌های دیمنسیتی بهره می‌برد به بازار جهانی ارائه کند.

ردمی نوت 10 اخیرا در پنچمارکی مشاهده شد که بر این اساس مطلع شدیم در کنار پردازنده‌ی Dimensity 820 این دستگاه به 8 گیگابایت حافظه‌ی رم نیز مجهز شده است. معرفی جدیدترین محصولات ردمی که مجهز به تراشه‌های دیمنسیتی هستند نزدیک است. چرا که مدتی پیش مدیاتک اعلام کرده بود دستگاه‌هایی که در آن‌ها از تراشه‌های Dimensity استفاده شده در سه ماهه‌ی سوم سال میلادی جاری به بازار عرضه خواهند شد.

همکاری مدیاتک با ردمی در گوشی ردمی نوت 8 بازخوردی خوبی داشت و این دستگاه توانست جایگاه خوبی را از نظر عملکرد در بازار به دست بیاورد. این انتظار می‌رود که در جدیدترین همکاری ردمی و مدیاتک در گوشی ردمی نوت 10 این کارایی مناسب و قابل قبول ادامه داشته باشد. هنوز اطلاعات و خبر خاصی در مورد قیمت دستگاه جدید ردمی در دسترس نیست اما به نظر نمی‌رسد که این محصول قیمت بالایی داشته باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.