تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آیفون 12 پرو با رنگ های قرمز و آبی هم ارائه میشود

رنگ آیفون 12 پرو

ما در سال های گذشته آیفون های قرمز رنگ مشاهده کرده بودیم. با این وجود از زمان عرضه سری آیفون ایکس هیچ آیفونی با رنگ قرمز وجود نداشته است. اخباری که در فضای مجازی شنیده میشود حاکی از این است که سری آیفون 12 در مدل های برتر خود مانند آیفون 12 پرو و پرو مکس از گزینه های رنگ آبی و قرمز نیز استفاده خواهد کرد.

پیش از این گزینه آبی رنگ iPhone 12 Pro در تصاویر مربوط به این گوشی مشاهده شده بود. با این وجود اما از رنگ قرمز در تصاویر منتشر شده از این دستگاه خبری نبود. برخی از تحلیل گران دنیای موبایل و تکنولوژی اما با توجه به رونمایی اپل واچ در روزهای گذشته و ارائه رنگ قرمز برای این محصول، پیش بینی میکنند که برخی مدل های آیفون 12 نیز از رنگ قرمر استفاده میکنند. چرا که بسیار قابل پیش بینی است که افراد بخواهند اسمارت فون و اسمارت واچ خود را یکرنگ انتخاب کنند و ست کنند.

رنگ جدید آیفون 12 پرو

 

 

برای یادآوری باید بگوییم که سری آیفون 12 چهار مدل خواهد داشت: آیفون 12، آیفون 12 مکس، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس. در طراحی سری جدید آیفون مشابه آیفون 4 از قاب مستطیل شکل استفاه شده است.

سری آیفون 12 برای پردازش داده های خود از تراشه A14 Bionic اپل که با استفاده از فناوری 5 نانومتری تولید شده است استفاده خواهد کرد. اپل این تراشه را چند روزی پیش و با استفاده در آیپد ایر جدید خود معرفی کرد. این چیپست اولین چیپست 5 نانومتری بازار خواهد بود و از فناوری 5G نیز پشتیبانی میکند.

انتظار میرود آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس دارای نمایشگرهایی با نرخ تازه سازی 120 هرتزی باشند. صفه نمایش های همه مدل های آیفون 12 احتمالا از جنس OLED هستند و مدل آیفون 12 و آیفون 12 مکس 5.4 اینچی اند و با قیمتی معادل 649 دلار ارائه خواهند شد و برای مدل های iPhone 12 Pro و آیفون 12 پرو مکس نیز نمایشگری 6.7 در نظر گرفته شده که مدل پرو مکس احتمالا قیمتی 1099 دلاری خواهد داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.