تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

روش خواندن پیام‌های تلگرام بدون خوردن تیک دوم

خواندن پیام‌های تلگرام

فرآیند ارسال و دریافت پیام در اپلیکیشن تلگرام به صورتی‌ است که زمانی که مسیج را دریافت می‌کنید یک تیک و پس از خواندن آن دو تیک کنار پیامی که دریافت کرده‌اید و خوانده‌اید نمایش داده می‌شود. با توجه به این ویژگی شخصی که پیام را برای شما ارسال کرده است متوجه می‌شود که شما پیام ارسالی او را مطالعه کرده‌اید یا خیر. در این مطلب قصد داریم تا شما را با ترفندی ساده آشنا کنیم که بدون خوردن تیک دوم پیام‌های دریافتی خود بخوانید.

زمانی که شما پیام فردی را مطالعه می‌کنید دو تیک کنار پیام خوانده شده نمایش داده می‌شود که از این طریق شخص فرستنده‌ی پیام متوجه خواهد شد که شما پیام ارسالی او را خوانده‌اید. زمان‌هایی وجود دارد که شما به هر دلیلی نمی‌خواهید که شخص فرستنده‌ی پیام از اینکه شما پیام ارسالی او را خوانده‌اید متوجه شود. شاید این دغدغه‌ی بسیاری از کاربران تلگرام باشد و این سؤال در ذهن آن‌‌ها به وجود آمده باشد که آیا این امکان وجود دارد که شخص فرسنتده از خوانده شدن پیام خود توسط ما مطلع نشود یا خیر.

برای این منظور راه حلی بسیار ساده و کاربردی وجود دارد که شما با استفاده از آن قادر خواهید بود بدون خوردن تیک دوم پیام‌های دریافتی خود را مطالعه کنید و در شرایط و زمان دلخواه خود و در صورت تمایل به آن پاسخ دهید.

خواندن پیام دریافتی بدون خوردن تیک دوم

در حالی که اینترنت دستگاه هوشمند شما روشن است پیامی از طریق شخصی به تلگرام شما ارسال می‌شود. شما قصد دارید این پیام دریافتی را بخوانید اما نمی‌خواهید شخصی که پیام را ارسال کرده از این قضیه متوجه شود و در واقع تیک دوم پیام دریافتی برای او نمایش داده نشود. به این منظور مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

  1. در اولین مرحله نوتیفیکیشن بار دستگاه خود را حذف کنید تا نوتیفیکشن‌های پیام‌ها برای شما ارسال نشود.
  2. از وصل نبودن اینترنت دستگاه هوشمند خود مطمئن شوید.
  3. گزینه‌ی Recent Apps (اپلیکیشن‌های اخیر) را انتخاب کنید.
  4. از لیست Recent Apps اپلیکیشن تلگرام را حذف کنید.
  5. برنامه تلگرام را اجرا کنید و پیام مورد نظر را با خیال راحت مطالعه کنید.
  6. بعد از مطالعه پیام مورد نظر از برنامه تلگرام خارج شوید.
  7. دوباره گزینه‌ی Recent Apps را انتخاب کنید.
  8. از لیست Recent Apps بار دیگر اپلیکیشن تلگرام را حذف کنید.
  9. در آخرین مرحله دوباره می‌توانید اینترنت دستگاه خود را وصل کنید.

باید در پایان این نکته را خاطر نشان کنیم که با وصل کردن دوباره اینترنت دستگاه خود و ورود به اپلیکیشن تلگرام پیام خوانده شده از سوی شما باز هم با دو تیک نمایش داده نمی‌شود، اما در صورتی که وارد صفحه‌ی چتی شوید که مسیج جدیدی در آن ارسال شده تیک دوم پیام خوانده‌ی شما نمایش داده خواهد شد.

همچنین بخوانید:

نحوه بازیابی چت تلگرام و دسترسی به عکس و اطلاعات حذف شده

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.